بازدمی وحشی از سوی Nintendo: شایعات درباره‌ی عرضه‌ی Legend of Zelda Breath of the Wild 2 در سال ۲۰۲۰!

بر اساس گفته‌ی یک منبع که تا به حال لیک‌‎های معتبری را منتشرده کرده‎است، دنباله‌ی بازی سال ۲۰۱۷ با نام The Legend of Zelda: Breath of the Wild می‌تواند تا سال دیگر عرضه شود، یکی از کاربران توییتر به نام Sabi گفته است، شرکت Nintendo برای سال ۲۰۲۰ و تاریخ‌های عرضه به صورت دقیق برنامه‌ریزی می‌کند، اما به این موضوع اشاره کرده است که  فرنچایز Zelda، قسمتی تازه در راه دارد.

این کاربر در ادمه گفت که پیشبینی درباره‌ی برنامه‌ی عرضه‌ی بازی Breath of the Wild 2 در سال ۲۰۲۰ ندارد بلکه گفته‌های او بر اساس برنامه‌های حال حاضر Nintendoست. یکی از کاربران از او پرسیده‌ است که آیا مردم باید این اخبار و شایعات را جدی بگیرند و اینکه خود را برای انتشار این بازی در سال ۲۰۲۰ آماده کنند؟ جواب این کاربر بله بود. او در ادامه گفت که Nintendo معروف است به تاریخ عرضه‌های تأخیر یافته.

 

بازدمی وحشی از سوی Nintendo: شایعات درباره‌ی عرضه‌ی Breath of the Wild 2 در سال 2020!

 

به ظاهر سال ۲۰۲۰ برای چنین بازی عظیمی کمی زود است. برای مثال، بازی Breath of the Wild تقریباً ۶ سال بعد از بازی Skyward Sword که خود پس از گذشت ۵ سال از بازی Twilight Princess عرضه شد. هرچند با نگاه کردن به بازی‌های Ocarina of Time، Majora’s Mask و Wind Waker هرکدام با تفاوت ۲ سال از یکدیگر عرضه شدند. اگر Breath of the Wild 2 واقعاً در سال ۲۰۲۰ عرضه شود، حرکت خیلی کمیابی از طرف Nintendo خواهد بود . البته حرکتی که قبلاً هم انجام شده است.

همانطور که Sabi گفت، این اخبار بر اساس برنامه‌های کنونی Nintendo است. لیک‌ها اعتبار متوسطی دارند و تأخیرها هم ممکن است برنامه را تغییر دهند اما این را هم باید گفت که Sabi منبع مطمئنی برای بازی‌ها و شایعات است چراکه او بخش خیلی بزرگی از برنامه‎‌های E3 2019 را قبل از رونمایی و به صورت دقیق پیشبینی کرده بود.

ما اطلاعاتی خیلی کمی درباره‌ی بازی Breath of the Wild 2 در دست داریم، که تنها یک تریلر رونمایی‌ست از طرف Nintendo. البته این هم قابل‌توجه است که در لیست کارهای Nintendo اشاراتی را می‌توان به قسمت جدیدی از Breath of the Wild مشاهده کرد.

 

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)