مسابقه‌ی که به شراکت و ریاست ختم شد: خریداری شدن Slightly Mad Studios توسط Codemasters!

شرکت منتشر کننده‌ی بازی‌های جذاب یعنی Codemasters سازنده‌ی بازی محبوب Project Cars یعنی همان شرکت Slightly Mad Studios را به قیمت باورنکردنی ۲۳ میلیون یورو یا همان ۳۰ میلیون دلار خریداری کرد اما با استفاده از این قرارداد تمامی ۱۵۰ عضو فعال و مفید شرکت Slightly Mad Studios به این کمپانی نوین ملحق خواهند شد.

شرکت Codemasters که در کارنامه‌ خود بازی‌هایی همچون Dirt 3، Grid و خیلی بازی‌های موفق دیگر را دارد، نزدیک به ۳۰ سال است که در حال فعالیت بوده و سالانه بازی‌های سری F1 و ماشین‌های بیرون جاده‌ای در بازی Dirt Rally 2 را ساخته است. شرکت Slightly Mad Studios از طرف دیگر، اولین تجربه‌ی خود در زمینه‌ی بازی‌سازی را در سال ۲۰۰۹ و با بازی Need for Speed: Shift آغاز کرد. اما پس از مدتی، اولین سری بازی‌های Racing خود را ساخت. این سری همان سری Project Cars بود در سال ۲۰۱۵٫ آخرین بازی که این شرکت معروف Slightly Mad Studios ساخت، عنوانی به اسم Project Cars 2 بود. بر اساس گفته‌ی خیلی از پلیرها این برترین بازی شبیه‌ساز Racing است که تا به حال ساخته شده است.

 

مسابقه‌ی که به شراکت و ریاست ختم شد: خریداری شدن Slightly Mad Studios توسط Codemasters!

شرکت Slightly Mad Studios توسط شرکتی بزرگ‌تر و با پیشینه‌ای طولانی‌تر خریداری شد.

 

خیلی‌ها بر این باورند که این بازی تازه‌کارها و به اصطلاح Casualها را پشت سر می‌گذارد. اگرچه مسابقه‌ دادن را کمی بیش از حد جدی گرفته شده‌ است. تا حدی که بازیکنان تازه‌وارد Racing را آزار می‌دهد. البته این مانع پیشرفت آن نشد. قرار داد شامل سری بازی‌های Project Cars به همراه یک بلاک‌باستر نامعلوم هالیوودی و تمامی پروژه‌های آینده‌ی این شرکت می‌شود. این موضوع را ما براساس اطلاعیه اصلی این قرارداد می‌دانیم. شرکت بازی‌سازی Slightly Mad Studios در حال کار بر روی یک بازی سوم از سری Project Cars بود و همچنین یک بازی Spin-Off با عنوانی نسبتاً غیرخلاقانه Project Cars Go. بزرگ‌ترین منتشرکننده‌ی بازی‌های Racing توانست تا یک سازنده‌ی بسیار بزرگ در زمینه‌ی بازی‌های Racing را خریداری کند و این خبر بسیار عالی‌ست. اما فیلمی که همراه این قرارداد خریداری شده است احتمالاً یک نسخه‌ی دیگر از سری فیلم‌های Fast and Furious خواهد بود.

 

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)