آینده به دنیای پیکسل‌ها خواهد آمد: تاریخ عرضه‌ی مَپ Cyberpunk Project برای Minecraft!

ما هنوز هم چند ماه تا تاریخ عرضه‌ی Cyberpunk 2077 یعنی ۱۶ آپریل ۲۰۲۰ فاصله داریم. البته در بازی Minecraft چیزی وجود دارد که می‎تواند نیاز سایبری ما را کامل کند. یوتیوبر معروف Elysium Fire یک ویدئوی هشت دقیقه‌ای را منتشر کرده است که پروسه‌ی کامل و کلی ساخت چیزی را نشان می‌دهد که او Cyberpunk Project نام گذاشته است. این ویدئو به عنوان نوعی تریلر برای این مَپ مورد استفاده قرار گرفته است. این مَپ در روز کریسمس قابل دانلود و تجربه خواهد بود. تریلر این مَپ را می‌توانید در پایین این متن مشاهده کنید.

از آنجایی که مَپ کامل Night City از بازی Cyberpunk 2077 هنوز عرضه نشده‌ است، این نسخه از Minecraft یک کپی دقیق نیست اما یک ادای احترامی‌ست به آن، که توسط یک تیم بسیار بزرگ ساخته شده است. (به همین دلیل است که هیچ یک از ساختمان‌ها شبیه به دیگری نیستند) با وجود اندازه‌ی بزرگ تیم و عظمت این پروژه، Cyberpunk Project یک آرمان‌شهر بزرگ، زیبا، نیون و رویایی می‌باشد. ما به شخصه منتظریم تا این مَپ را تجربه کنیم.

 

 

با در نظر گرفتن اینکه تنها نقطه‌ی الهام آنها تریلرها و دموهایی‌ست که منتشر شده است. این به معنای خارق‌العاده عظیم بودن و تحسین برانگیز بودن آن است. این شهر شامل یک قطار معلق، یک مزرعه‌ی بادی، یک بندر، یک سری ابرساختمان غول‌پیکر، یک هسته‌ی صنعتی، یک نیروگاه خالص‌سازی و تهداد بسیار بالایی بیلبورد و هولوگرام می‌شود. خیلی خارق‌العاده‌ست که تمامی این جزئیات را می‌توان به این زیبایی و وضوح در یک مکان مشاهده کرد. این مَپ دانلودشدنی Cyberpunk Project در تاریخ ۲۵ دسامبر قابل دسترسی خواهد بود، پس به صورت مخفیانه همراه با یک بوقلمون کریسمسی آماده برای فرار به این شهر آینده‌گرایانه باشید. حواس خود را به اکانت توئیتر ElysiumFire نگه دارید تا از آپدیت‌ها باخبر بشید. با در نظر داشتن شرایط کنونی این مَپ، می‌توان پیشبینی کرد که این پروژه تنها به سوی پیشرفت خواهد رفت.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)

نمره یاب