طعم لذیذ قتل را برای مدتی محدود بچشید: بررسی رایگان شدن محدود بازی Dead by Daylight!

در سال ۲۰۱۶ عنوانی به صنعت گیم معرفی شد که به طرز باورنکردنی نوآورانه بود. یک اثر تحت نام Dead by Daylight که در سبک Horror نوآوری‌های بسیاری را ایجاد کرد. در این بازی شما می‌توانستید نقش قاتل یا فرارکننده‌ی یک سناریوی وحشتناک را ایفا کنید. پروسه‌ی ساخت و پس از انتشار این بازی داستان بسیار جالبی دارد. از تغییر کردن شرکت منتشرکننده‌ی آن گرفته تا داشتن ۴ شرکت منتشرکننده‌ی مختلف برای پلتفورم‌های مختلف. سازنده‌ی این اثر شرکت Behaviour Interactive است. منتشرکننده‌ی بازی Dead by Daylight برای پلتفورم WINDOWS ابتدا شرکت Starbreeze Studios بود اما پس از به دست آوردن حق انتشار این عنوان، مسئولیت عرضه‌ی این بازی به شرکت سازنده‌ی آن یعنی Behaviour Interactive واگذار شد. این بازی برای پلتفورم WINDOWS در تاریخ ۱۴ ژوئن ۲۰۱۶، برای کنسول‌های PS4 و Xbox One در تاریخ ۲۰ ژوئن ۲۰۱۷ (برای آمریکای شمالی)، ۲۲ ژوئن ۲۰۱۷ (برای استرالیا) و در ۲۳ ژوئن ۲۰۱۷ (برای اروپا) عرضه شد.

سپس پس از گذشت ۲ سال، Dead by Daylight برای پلتفورم Nintendo Switch در تاریخ ۲۴ سپتامبر منتشر شد. حالا نیز ما در انتظار عرضه شدن آن برای پلتفورم‌های Android و iOS در سال ۲۰۲۰ هستیم. این عنوان حقیقتاً یکی از نوآورانه‌ترین و پرطرفدارترین آثار سبک Survival Horror تاریخ است. یکی از جنبه‌های بسیار قدرتمند و مثبت این عنوان، روایت داستان این بازی به صورت نهفته در نقاط مختلف بازی‌ست. حال خبری به اطلاع ما رسیده است که مطمئناً همه‌ی کسانی که طرفدار ژانر Horror هستند را خوشحال خواهد کرد و البته به همه‌ی شما شانس این را می‌دهد تا این عنوان را تجربه کرده و با قضاوت خودتان در خریداری آن تصمیم بگیرید. بازی Dead by Daylight به مدت دو روز آینده کاملاً رایگان خواهد شد که البته این موضوع می‌تواند به تازه‌واردها شانس امتحان این بازی Multiplayer به صورت ۱ قاتل علیه ۴ فرارکننده را بدهد. عنوان Dead by Daylight چهار فرد را علیه یک شخصیت منفی و وحشتناک که توسط یک فرد دیگر کنترل می‌شود قرار می‌دهد. در طول زمان تغییرات بسیاری رخ داده‌اند که بسیار جذاب است.

 

 

یکی از خصوصیات عالی این بازی، قابلیت تجربه‌ی این عنوان در نقش یکی از قاتلان معروف سینمایی می‌باشد. این قاتلین شامل Leatherface، Freddy Kruger، Jigsaw و البته شخصیت Demogorgon از سریال محبوب و پرطرفدار Stranger Things به صورت بسته‌ی الحاقی یا همان DLC است. البته قبل از اینکه نگران پول این بسته‌ها باشید شما می‌توانید بازی را به مدت محدود تا تاریخ ۲۶ ژانویه تجربه کنید. اگر پس از تجربه‌ی محدود عنوان Dead by Daylight علاقه‌مند به خریداری آن بودید، می‌توانید این اثر را به صورت عادی و یا به صورت نسخه‌ی ویژه‌ی Deluxe Edition (که شامل تمامی Soundtrackها، یک کتاب Digital Art و البته دو ماسک از سری Payday 2 می‌شود) را با یک تخفیف ۶۰% خریداری کنید. شما می‌توانید نسخه‌ی Stranger Things Edition را (که شامل بسته‌ی الحاقی یا همان DLC مخصوص Stranger Things می‌شود) را با ۵۳% تخفیف تهیه کنید. اکثر بسته‌های الحاقی یا DLC نیز هم اکنون با ۴۰% تخفیف فروخته می‌شوند. عنوان Dead by Daylight با برخورد بسیار مثبت مردمی رو به رو شده است و هم اکنون یک Fan Base بسیار وفادار و قدرتمند برای خود درست کرده است، پس ما نیز به شما پیشنهاد می‌کنیم که این بازی را امتحان کنید. شما می‌توانید این عنوان را در این Steampage برای مدت محدودی به صورت رایگان تجربه و/یا خریداری کنید.

 

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)