Death Stranding:ادای احترام Kojima به مری پاپینز دیزنی .

بله، کارکتر زن در Death Stranding،ادای احترام Kojima به مری پاپینز دیزنی است.بر اساس گفته خود توسعه دهنده Death Stranding عشق به فیلم Hideo Kojima در بازی جدید او Death Stranding بیشتر خود را نشان داده است و در خبری رسمی اعلام کرده که شخصیت زنه موجود در بازی ادای احترامی به Mary Poppins دیزنی است.

کاراکتر Léa Seydoux(لِیا سی دو) هنوز در عنوان جدید هیدئو کوجیما Death Strunning اسرارآمیز است، اما جدیدا یک چیز را میدانیم:نوع فیگور و چتر او پوششی است منسوب به Mary Poppins دیزنی.بله،توسعه دهنده مشهور خودش در توییتر  این امر را بیان کرد.Kojima به همه اعلام داشت که شخصیت لِیا سی دو، ادای احترام به مری پوپینز است. در تویئتر هیدیو میتوانید این شباهت را ببینید.

برای کسانی که شاید اولین تریلر این سری را مربوط به E3 سال گذشته ندیده باشند،می توانید تریلر کامل ۴K انرا در زیر چک کنید:کسی نمیداند که فقط جفت لوازم جانبی ادای احترام به مری پوپین است یا اطلاعات بیشتری در این مورد خواهد بود،آیا این کاراکتر همانند مری با بچه های نا امید و مورد سوء استفاده قرار گرفته شده همرا میشود و یا با پنگوئن ها میرقصد؟!!خوب،در بازی های Kojima Productions،هر چیزی تقریبا ممکن است.

Death Stranding در حال حاضر تاریخ مشخصی برای انتشار ندارد،اما در حال برنامه ریزی برای ورود به PS4 است.

dualshockers.com

https://www.dualshockers.com/yes-death-stranding-female-character-is-a-kojima-tribute-to-disneys-mary-poppins/

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)