بازی‌های رومیزی به Dunwall می‌آیند: معرفی بازی رومیزی Dishonored!

چند تا از پرطرفدارترین عناوین چند سال اخیر، بازی‌های سری Dishonored بودند که در سبک First Person Stealth غوغا به پا کردند. چیز عجیبی که وجود دارد این موضوع‌ است که سری Dishonored از سال ۲۰۱۷ و عنوان نهایی Dishonored Death of the Outsider هیچ قسمت و بازی جدیدی نداشته، اما طرفداران بازی‌های میزی یا همان Tabletop خوشحال می‌شوند که بدانند به زودی عنوان جدیدی به دنیای عظیم و پرطرفدار آنها قدم خواهد گذاشت. شرکت Modiphius Entertainment یک بازی جدید در سبک Tabletop RPG معرفی کرده است که در سری Dishonored قرار خواهد داشت. این اثر جالب در حال حاظر در دست ساخت است و در تابستان سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد. این شرکت در اکانت توییتر خود اینگونه این عنوان را معرفی کرد که:

ما بی‌اندازه هیجان‌زده هستیم که یک بازی جدید در سری Dishonored توسط ما در سبک RPG در حال ساخت است. این عنوان از سری موفق و معروف و پرطرفدار شرکت Arkane Studios و با همکاری Bethesda، از همین نام الهام گرفته است. شما می‌توانید در این آدرس اطلاعات بیشتری پیدا کنید و برای اخبار آینده ثبت‌نام کنید.

این بازی از نسخه‌ی Streamline سیستم ۲d20 که این کمپانی برای بازی‌های Conan و Star Trek Adventures ساخته بود استفاده می‌کند، اما با همکاری آقای Harvey Smith (کارگردان بازی Dishonored) در حال طراحی شدن مجدد است. تعداد بسیار زیادی هم از نویسنده‌ها و البته آرتیست‌ها به این عنوان پیوسته‌اند. خیلی از این افراد در ساخت عناوین اصلی سری Dishonored دست داشته‌اند.

 

بازی‌های رومیزی به Dunwall می‌آیند: معرفی بازی رومیزی Dishonored!

آخرین عنوانی که از سری موفق Dishonored، بازی Dishonored Death of the Outsider در سال ۲۰۱۷ عرضه شد

 

سیستم Rules هم توسط آقای Nathan Dowdell (که عنوانی همچون Conan Adventures in an Age Undreamed of را ساخته است) ساخته خواهد شد و تمرکز آن هم سرعت بالا خواهد بود. با یک سیستم سرعت مدار یا Momentum System در حال ساخته شدن است تا بتواند مکانیک‌های Chaos و البته قدرت‌های Void را در خود جای دهد. این بازی جدید با یک کتاب ۳۰۰ صفحه‌ای Hardcover و Deluxe عرضه خواهد شد و با یک داس مخصوص و کارت‌های ویژه همراه خواهد بود. این کتاب شامل موارد زیر خواهد بود:

  • یک معرفی برای Empire of the Isles، یک نگاه دقیق و عمیق به تاریخ، مردم و درگیری‌هایی که با آن روبه‌ رو هستند.
  • یک راهنمای قدم به قدم از چگونگی بازی کردن در نقش Protagonistهای مختلف: از اساسین مخفی‌کار و خفن تا خلافکار کثیف، از ماحراجوی آزاد تا نجیب‌زاده‌ی جدی و مفتخر.
  • تعداد Antagonistها هم بسیار است و Storyhookهای متنوعی هم برای الهام بخشیدن به شما وجود دارند، از سرزمین سرد و خشن Tyvia تا Karnacaی آفتابی.
  • توضیحاتی بر طبیعت عجیب و جذاب Void، در کتار قوانین استفاده از قدرت‌های تغییر واقعیت آن.
  • یک نوع کوچک شده از Campaign که The Oil Trail نام داشته، در چهار مرحله اتفاق می‌افتد و معرفی عالی‌ست برای شهر معروف Dunwall.
  • یک داستان Streamline شده از سیستم بازی Modiphius 2d20.

شرکت Modiphius قبلاً در ساخت عناوین دیگر شرکت Bethesda همچون The Elder Scrolls Call to Arms و البته Fallout Wasteland Warfare همکاری کرده است. این شرکت مسئولیت ساخت نسخه‌ی میزی یا همان Tabletop بازی Mutant Year Zero را بر عهده داشته است. جدا از این بازی Tabletop سری محبوب Dishonored گفته شده‌ است که در حال استراحت باشد. این اعلامیه در ماه آگوست ۲۰۱۸ صورت گرفت پس کمی طول خواهد کشید تا عنوانی جدید در این سری را شاهد باشیم.

 

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)

نمره یاب