جمع بندی کنفرانس E3 2019 ( ویدیو اختصاصی )

و اما ساندویچی به نام E3 که این چند ساله تنها و تنها هدفش پرملات تر کردن خودش بوده ؛ امسال هم به هدف خودش به قیمت به نمایش گذاشتن یه دیدنی نسبتا دلنچسب و اما پر از اتفاقات و بازی های جورواجور رسیده. E3 امسال تا چشمت کار می کرد پر بود از خیلی چیزا ! از بازیهای مستقل و گاهاً عناوین کسل کننده ای که شاید حتی نبودشون مارو بیشتر خوشحال می کرد… بازی هایی که خیلی رگباری و به سرعت یک ذائقه میومدن و می رفتن و خیلی چیزی از اونا پیدا نبود شاید به ذائقه خیلی ها از جمله من خوش نیان! به هرحال ریتم آوای جدید شرکت هارو هرچی که هست باید پذیرفت و بهشون خوش آمد گویی گفت ، با ما NPCBOT.IR و نگاهی کلی به این ساندویچ هیولا همراه باشید.

 

در کنفرانس e3 مایکروسافت چه گذشت ؟

شاید مهم ترین اتفاق کنفرانس مایکروسافت امسال را بتوانیم به غیبت رقیب دیرینه مایکروسافت یعنی سونی نسبت بدیم و مایکروسافت هم این فرصت را غنیمت دونسته وسعی کرد تا با تمام قوا در کنفرانس e3 امسال شرکت کند . در کنفرانس های e3  (مخصوصا مایکروسافت و سونی) طبق عرف چند ساله این ۲ شرکت شاهد انتشار تریلر های زیادی بودیم که کنفرانس امسال مایکروسافت هم از این قضیه مستثنی نبود و  شاهد انتشار بیش از ۵۰  تریلر  از بازی های انحصاری(exclusive) و  مولتی پلتفرم (world premier)  بودیم.

 

خلاصه کنفرانس e3 امسال bethesda

کمپانی bethesda در چند سال اخیر به عضو ثابت e3 تبدیل شده و برای طرفدارای خود از جدید ترین اخبار و حواشی بازی های خود را در این کنفرانس رونمایی می‌کند.

در این کنفرانس شاهد بسته های الحاقی جدید برای بازی های rage 2 و fallout76 بودیم اطلاعات و تریلر های جدیدی از بازی های Doom eternal ،Wolfenstein Youngblood و … بودیم. شاید بزرگترین سورپرایز این کنفرانس معرفی بازی جدید شینجی میکامی  به اسم Ghostwire Tokyo بوده باشه که در حال حاضر  اطلاعات زیادی از این بازی در دسترس نیست.

 

 

در کنفرانس امسال یوبیسافت چگونه گذشت ؟

یوبیسافت یکی از بزرگترین شرکت های بازی سازی هست که همیشه در کنفرانس e3 نقش پر رنگی داشته است. در کنفرانس e3 امسال از یوبیسافت انتظار رونمایی از نسخه های جدید splinter cell ,prince of persia ,rayman میرفت که متاسفانه بازی های معرفی شده در نماشگاه مثل بازی های WATCH DOGS LEGION ،Ghost Recon Breakpoint  امسال همگی قبل از نمایشگاه معرفی شده بود و این شرکت فرانسوی برامون سورپرایزی به همراه نداشت.

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)