هوای تازه‌ای به گوشی‌هاتون بدید: معرفی بازی EVE Echoes!

نسخه‌ی Spin-off و Free-to-Play موبایل بازی معروف EVE Online یعنی بازی EVE Echoes امروز وارد فاز بِتا شد. پس شما می‌توانید آن را دانلود کرده و با سفینه‌ی خود گشتی در New Eden بزنید و از فضای بازی حداکثر لذت را ببرید. هرچند که این بازی در دنیایی متفاوت رخ می‌دهد و توسط شرکت NetEase ساخته شده است، در نگاه اول شباهت زیادی با نسخه‌ی گذشته‌ی آن برای Microsoft Windows دارد. برای مثال، نکات اصلی و بحث‌های پایه‌ی بازی بسیار مشابه یکدیگر هستند، به شما اجازه می‌دهند که در New Eden پرواز کنید، بین جهان‌ها و ایستگاه‌های مختلف بروید و مبادله‌ و مبارزه کنید.

پس، متفاوت از Dust 514 کنار گذاشته شده، بازی EVE Echoes هنوز یک بازی Sandbox MMO می‌باشد که از بسیاری از سیستم‌های سابق و مشابه استفاده می‌کند که برای تبلت‌ها و گوشی‌ها بهینه‌سازی شده‌اند. حتی UI بازی نیز مشابه است، و درحالیکه ما ترجیح می‌دهیم این بازی را در صفحه‌ای بزرگ‌تر نسبت به گوشی‌هایمان تجربه کنیم، Touch Interface این بازی مناسب است اما آیکون‌های آن برخی اوقات بیش از حد کوچک هستند. همچنین منو‌های بسیار زیادی وجود دارند که باعث می‌شوند دلتان بیشتر برای صفحه‌ی لپ‌تاپ یا کامپیوترتان تنگ شود. اما تا این لحظه این بازی برخوردی مناسب و سالم داشته است.

 

هوای تازه‌ای به گوشی‌هاتون بدید: معرفی بازی EVE Echoes!

تصویری از فضای گیم‌پلی و Interface بازی EVE Echoes بر روی گوشی‌ها.

 

اگر شما در فازهای تستی سابق حضور داشتید، باید با Tutorial جدید شروع کنید، که به شما پایه‌های بازی را یاد می‌دهد و یک سفینه‌ی تازه و بهتر نیز خواهد داد اما بعد از آن شما می‌توانید به شیوه‌ی خودتان ادامه دهید. شما همچنین می‌توانید Tutorial را رد کنید و به کارتان برسید. فاز Betaی این بازی Droneها را به همراه سفینه‌های پیشرفته‌تر و moduleهای بیشتر معرفی می‌کند. مأموریت‌های Storyline به بازی اضافه شده‌اند و اگر شما به پول درآوردن بیشتر علاقه‌مند هستید، می‌توانید روی بخش تازه‌ی Interstellar Trading Centre تمرکز کنید. از این طریق شما می‌توانید در این بخش بیشتر درآمدزایی کنید.

ما نمی‌توانیم دلیلی ببینیم برای اینکه بازکنان به سمت پسرعموی موبایلی بازی EVE Online ملحق شوند و زیاد در آن بمانند، اما ایده‌ی وجود EVE بر روی گوشی‌ها بسیار جالب است. از آنجایی که بازی EVE نیاز به صبر کردن بسیار برای رسیدن به یک مکان مشخص و نگاه کردن به لیست‌های بسیار دارد برای گوشی مناسب است. در حالیکه سفینه‌ی شما به یک ایستگاه فضایی حرکت می‌کند شما می‌توانید روی مبل خود یا محلی آرامش‌بخش دراز بکشید و لذت ببرید. بازی EVE Echoes هم اکنون برای Android و iOS در دسترس است.

 

منبع

https://www.pcgamer.com/eve-onlines-mobile-spin-off-eve-echoes-is-now-open-beta/

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)