Fortnite: کجاها Ice Fiends را پیدا کنیم.

رویداد طوفان یخ زده ی Fortnite در حال حاضر در بازی نبرد پادشاهی زندگی می کند، نقشه بازی را یخ و برف، مه های متراکم و دشمنان زامبی مانند یخ زده  پوشش می دهد. پس از جادوگرهای مکعب که بازیکنان در طول فصل گذشته با ان جنگیده اند. این زامبی های یخی می توانند در نقاط مختلف اطراف نقشه قرار بگیرند و بازیکنان باید آنها را برای تکمیل چالش های خاص و کسب پاداش های منحصر به فرد از بین ببرند.

ice fiends ها می توانند تقریبا در هر نقطه روی نقشه Fortnite battle royale ایجاد شده باشند و از قسمت های بزرگ یخ ظهور کنند. آنها عملا همانند هیولاهای مکعب کار می کنند، به طوری که بازیکنان با کشتن ان ها loot اضافی دریافت میکنند و با از بین بردن قطعات بزرگ یخی چالش را کاملتر میکنند. ice fiends می توانند زمانی که در مبارزه با سایر بازیکنان هستید مشکلاتی را ایجاد کنند.پس طرفداران Fortnite میبایست قبل از اینکه با آنها را درگیر  شوند از امن بودن منطقه اطمینان حاصل کنند.

از آنجایی که ice fiends ها  می توانند در هر نقطه از روی نقشه battle royale map به وجود بیایند، بازیکنان Fortnite  دوست دارند برای کشف و جستجوی انها آزاد باشند. با این حال، برای انجام سریعتر، بعضی ها ممکن است بخواهند با یک  وسیله نقلیه مانند چهارچرخ و یا یک هواپیما حرکت کنند تا بتوانند سریعتر نقشه را سفر کنند و ice fiends بیشتری را پیدا کنند.

 

بازیکنان Fortnite می توانند هواپیماها را در ایستگاه های اکسپدیشن و یا در مکان های مشخص شده مانند Frosty Flights پیدا کنند. در این مکان ها اکثرا تضمین میشود که حداقل یک هواپیما را در باند فرودگاه خود داشته باشند بنابراین  بهترین مکان برای رفتن کسانی است که به هواپیما نیاز دارند.

صرف نظر از چگونگی پیدا کردن ice fiends در Fortnite، بازیکنان می توانند به سادگی با آنها درگیر شوند تا با نوع دیگری از دشمنان نیز اشنا شوند. مانند دشمنان انسانی، هد شات ها آسیب بیشتری به بار می آورند، بنابراین با این روش بازکنان میتوانند مهمات بیشتری را حفظ کنند.
در روزهای آینده، چالش های مربوط به ice fiend بیشتر به Fortnite اضافه می شود، بنابراین طرفداران بازی باید تا حد امکان بیشتر در بازی شرکت کنند تا امیدوار باشند که همه آنها را تکمیل کنند. در عین حال ممکن است که ice fiend ها در طول زمان تکامل پیدا کنند و یا Ice King همانطور که شایعه شده است برگزار شود.

gamerant.com

https://gamerant.com/fortnite-where-to-find-ice-fiends/

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)