Forza Street رسما معرفی و برای پی سی منتشر شد.

مایکروسافت عنوان جدید Forza برای PC را در دسترس کاربران این پلتفرم قرار داد.Forza Street یک بازی رایگان برای ویندوز ۱۰ است که همچنین برای دستگاه های تلفن همراه نیز منتشر می شود،اما به نظر نمی رسد که برای Xbox One هم منتشر شود. شما می توانید تریلر ارائه شده را در زیر بررسی کنید.

Forza Street، همانطور که از نامش بر می آید،بر مسابقات خیابانی شهری تمرکز کرده است. اگر چه اطلاعاتی از سیستم های کسب درآمد یا انجام معاملات در بازی هنوز ارائه نشده است،ولی شما می توانید برخی از ارزها را در تریلر مشاهده کنید.تمرکز این بازی روی جمع آوری اتومبیل ها و تبدیل از اتومبیل های ورزشی به سوپراسپرت است و شما می توانید به عنوان “multiple paths to victory” برای هر دو حالت quick races یا endless story در صفحه رسمی ایکس باکس ثبت نام کنید.

بسیاری از سکانس های تریلر از خیابان های میامی میگذرد،که توسط توسعه دهنده آن Electric Square ساخته شده بود و بر مسابقه ای ساده تر تمرکز داشت.تاریخ عرضه بازی اندروید و آیفون Forza Street اعلام نشده است، اما در خبری که پیش‌تر فاش شده بود، اعلام شده است که Forza Street آیفون و اندروید،توسط استودیو Electric Square توسعه داده شده است.gamingbolt.com

https://gamingbolt.com/forza-street-announced-free-to-play-spin-off-now-available-on-pc

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)