لخت شید که کار داریم: با آمدن بازی Red Dead Redemption 2 ماد برهنگی نیز آماده برای استفاده است!

حالا که بازی Red Dead Redemption 2 برای Microsoft Windows، ما بالاخره می‌تونیم هرجور که دلمان می‌خواهد غرب را بگردیم. فقط چند روز است که از تاریخ انتشار می‌گذرد، پس زمان برای رشد جامعه‌‎ی modding بسیار زیاد است. همانطور که همه‌ی ما می‌دانیم یکی از اولین دستورات شروع به کار Modderها این است که چه تپانچه‌هایی زیر شلوار‌های شخصیت‌ها وجود دارند. با کمک یک mod ساده به اسم Lenny’s Simple Trainer ما قابلیت ماد برهنگی Red Dead Redemption 2 را بدست آوردیم.

ما تا به حال با استفاده از mod با سوی حیوانیمان در تماس قرار گرفتیم و به عنوان یک عقاب سرتاسر مَپ را گشته‌ایم، اما mod جدید Lenny’s Simple Trainer به شما اجازه می‌دهد هر مدل کارکتری غیر از Arthur Morgan می‌خواهید بشوید. حتی شخصیتی که اسمش “U_M_M_ValPoopingMan_01” می‌باشد. فکر کنم این اسم خانوادگی‌ست. این فرد که شلوار‌هایش دور زانویش است و تنها کارش دستشویی کردن در بازی‌‌ست و وسط پاهایش، یه سه نقطه‌ی واقعی‌ست. این کارکتر در مرحله‌ی “In Polite Society، Valentine Style” حضور دارد و Arthur به صورت اتفاقی وارد توالت او می‌شود. هرچند که در آن صحنه شما برهنگی نمی‌بینید، در این mod شما ‌همه‌ی او را می‌بینید.

 

 ماد برهنگی Red Dead Redemption 2

تصویری سانسورشده از شخصیتی نیمه‌برهنه که با mod وارد بازی شده است

چند شخصیت برهنه‌ی دیگر نیز در لیست کارکتر مدل‌های این mod وجود دارند، مانند یک زن برهنه با نام “U_F_M_RhdNudeWoman_01”. ما همچنین فهمیدیم که یک “مرد وحشی” برهنه نیز در بازی Red Dead Redemption 2 وجود دارد که زمانیکه ماه کامل است از درون بوته‌ها بیرون می‌پرد تا به Arthur حمله کند. ما حس می‌کنیم او نیز در نقطه‌ای از این لیست قرار دارد و هنوز پیدا نشده است. البته، این تنها عوض کردن Arthur با یکی از کارکتر‌های بازی‌ست. یه mod واقعی کجاست؟ یوزر‌های PS4 فهمیدند که در اول لانچ شدن بازی Red Dead Redemption 2، شخصیت Arthur Morgan برهنه است که به این معناست که اگر یک modder این مدل را استخراج کند، ما می‌توانیم یک Red Dead Redemption 2 کاملاً برهنه را تجربه کنیم. البته باید یادآوری کرد که استفاده کردن از این mod در بخش Red Dead 2 Online باعث بَن شدن شما می‌شود پس به یاد داشته باشید که هروقت وارد بازی می‌شود Autosave خود را خاموش کنید.

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)