دلتان یک دل سیر گریه می‌خواهد؟: معرفی عرضه‌ی To The Moon برای Nintendo Switch!

چند سال پیش عنوانی عرضه شد که آنقدر احساسی بود که همه‌ی جامعه‌ی گیم را به گریه انداخت. این اثر خارق‌العاده چیزی نبود جز To The Moon. با وجود اینکه بین اجتماع ایرانی گیمران زیاد شناخته شده نیست اما این موضوع از اعتبار بالای این بازی به عنوان یک اثر در سبک Adventure کم نمی‌کند. بازی To The Moon یک بازی مستقل از شرکت Indie تحت عنوان Freebird Games می‌باشد که در سال ۲۰۱۱ برای پلتفورم‌های WINDOWS، OS X و Linux عرضه و سپس در سال ۲۰۱۷ نیز برای Android و iOS منتشر شد. حالا پس از گذشت نزدیک به ۹ سال از عرضه‌ی اولیه‌ی این عنوان، ما خبری برای طرفداران To The Moon داریم که ممکن است خوشحالتان کند. عزیز صنعت Indie یعنی همان To The Moon در تاریخ ۱۶ ژانویه ۲۰۲۰ برای پلتفورم Nintendo Switch منتشر خواهد شد، و تریلر هنگام عرضه‌ی این اثر هم با یک هشدار برای حساسیت عاطفی رونمایی شد.

این اثر به صورت اوریجینال توسط Kan Gao کارگردانی و با موتور گرافیکی RPG Maker XP ساخته شد، که انتقال آن را به کنسول بسیار سخت کرد. نسخه‌ی Nintendo Switch بازی To The Moon با موتور گرافیکی Unity و با X.D. Network ساخته شده است و میزبان آپدیت‌هایی از لحاظ Interface، و Visualهای تماماً HD خواهد بود.

 

 

یا استفاده از حالت نوستالژیکی که این بازی دارد، تریلر هنگام عرضه‌ی این عنوان برای Nintendo Switch نیز یک نسخه‌ی بازسازی HD تریلر اول این بازی می‌باشد. داستان این عنوان به این صورت است که:

این داستان به خصوص، ماجرای تلاش دکتر Rosalene و دکتر Watts برای رسیدن به رویای یک پیرمرد در حال مرگ به نام Johnny را بیان می‌کند. دز این مأموریت، آنها به صورت برعکس و از درون و میان خاطرات این پیرمرد حرکت می‌کنند تا داستان زندگی جالب و منحصر به فرد او را مشاهده کنند. با هر قدم که به سمت گذشته برداشته می‌شود، یک قطعه‌ی جدید از گذشته‌ی Johnny نمایان می‌شود. این دو دکتر نیز تلاش می‌کنند تا قطعات مختلف پازلی را که سال‌ها و دهه‌ها در حال شکل‌گیری بوده است را پیدا کنند و بفهمند که چرا رویای لحظه‌ی مرگ این پیرمرد آن چیزی‌ست که برای آنها بیان شده است.

این داستان خاص و خارق‌العاده را وقتی که با یک Art Style به شکل bit-16 ترکیب کرده و سپس یک موسیقی فراگیر و خارق‌العاده را هم به این ترکیب اضافه کنید، عنوان بازسازی‌شده‌ی To The Moon به یک اثر خارق العاده‌ برای تمامی طرفداران بازی‌های داستان‌مدار و البته طرفداران این بازی تبدیل می‌کند. به نظر می‌رسد که سال ۲۰۲۰، سال قدرتمندی برای Nintendo Switch باشد. از بازی Animal Crossing New Horizons گرفته تا عنوان زیبا و چشم‌نواز UBISOFT یعنی همان Gods & Monsters.

 

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)