وحشت درون را بیدار کن: احتمال ساختن عنوانی Horror توسط Hideo Kojima!

در ادامه‌ی عرضه‌ی بازی جدید شرکت Kojima Productions با نام Death Stranding بر روی کنسول PlayStation 4 که آغاز عصر جدیدی  را برای Hideo Kojima به همراه داشت. چهار سال بعد از جدا شدن او از شرکت Konami. قبل از بازی Death Stranding آقای Kojima در حال کار بر روی قسمت جدیدی از Silent Hill بود به اسم Silent Hills. این بازی با دموی دوست‌داشتنی P.T. برای انتشار آماده شد اما در نهایت این بازی توسط Konami کنسل شد. این باعث عصبانیت بی‌اندازه‌ی طرفداران شد. حالا، پس از گذشت چندین سال، به نظر می‌رسد Kojima در حال بازگشت به ژانر Horror است.

در توییتر، آقای Kojima اشاره کرده که قصد ساختن ترسناک‌ترین بازی Horror تاریخ را دارد و با دیدین فیلم‌های Horror در حال آماده‌سازی‌ است. فیلمی که از آن حرف زده، فیلمی‌ست با نام The Eye که برعکس ادعای Kojima تایلندی نیست. این فیلم ساخته‌ی کارگردان‌های هنگ کنگی با نام Pang Brothers است. اما بخشی از این فیلم در تایلند رخ می‌دهد.

 

 

از این پست، معلوم نیست که آیا در حال ساختن یک بازی Horror است یا اینکه تنها احتمالات را بررسی می‌کند. در سال ۲۰۱۷، آقای Kojima گفت که نقشه‌ای برای بازگشت به Horror ندارد، اما P.T. هنوز هم با وجود اینکه چند سال از کنسل شدنش می‌گذرد، شناخته‌شده است. چندی پیش در این ماه، بازیگر معروف Norman Reedus گفت که با کنسل شدن Silent Hills مشکلی نداشت، چراکه این باعث شد در نهایت در پروژه‌ی جدید Kojima یعنی همان Death Stranding حضور پیدا کند. از آنجایی که Konami هنوز صاحب امتیاز بازی Silent Hills است، هر بازی Horror که توسط Kojima ساخته شود با آن متفاوت خواهد بود. خود Kojima از آن روز تا به الان در مورد این فیلم ترسناک صحبتی نکرده است، پس معلوم نیست که آیا او تمام The Eye را مشاهده کرد یا اینکه روح وحشت درونش را بیدار کرده است.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)