بررسی Hunt Showdown

بازی Hunt Showdown برای اولین بار در E3 2017 تریلری از گیمپلی ان بخش شد و خیلی ها تونست هیجان زده کنه که نهایتا در ۲۲ فیبریه ۲۰۱۸ توسط Crytek برای پلتفرم  PC به انتشار زود هنگام دست یافت.

سازنده این بازی  Crytek   بازی کرایسیس  در سابقه کاری خود دارد و این بازی همانند کرایسیس از موتور کراینجین استفاده شده ولی متاسفانه بازی اصلا بهینه و اپتیمایز نیست چرا که بازی  HUNT SHOWDOWN

در حالت  EARLY ACCESS هست  که امیدواریم با اپدیت های اینده  بازی بهینه کنند .

سبک بازی مخلوط چند  سبکه تا باعث شده سبک جدیدی از بازی رایانه ای پدید اورده که تا قبل از بازی های HUNT SHOWDOWN وجود نداشت. سبک های بازی  HUNT SHOWDOWN شوتر اول شخص  وسترنه که حالت سوروایو pvp دارد.

 

بازی Hunt Showdown  به این صورته شما باید قبل از هر بازی باید با توجه به پولی که در اختیار دارید یک شکارچی استخدام کنید و برای هر شکارچی میتونید اسلحه و تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب کنید سپس به صورت یک نفره یا دونفره به بازی بپردازید .

 

 

هدف کلی بازی  اینه بازی اینه یک غول یا رئیس  را در مپ  شکار کنید  و از مپ خارج شید که در این حین پلیر های دیگه هم هستند تا با شما رقابت کنند.

 

 

اگر به صورت دقیق تر بخواهیم بازی معرفی کنیم بازی از جایی شروع میشه که  شما بعد از استخدام شکارچی خود ، هر دقعه به صورت رندم در یک مپ ریسپاند میشیند و باید دنبال ۳ تا سرنخ یا کلو بگردید تا محل BOSS یا غول  برای شما نشان داده شود .

 

برای پیدا کردن سر نخ با دکمه e سرنخ برای شما به صورت هاله از نور ابی نمایان خواهد شد.

 

شما بعد از پیدا کردن هر سر نخ مپ برای شما قسمتی را تاریک میکند و نشان میدهد که در این منطقه ها BOSS نیست و با پیدا کردن  سر نخ بعدی باز منطقه دیگری تاریک میشود و در نهایت با پیدا کردن ۳ سرنخ محل دقیق BOSS  را نشان میدهد .

 

 

در سراسر بازی زامبی وجود داره که برای مقابله با زامبی ها ۲  دو راه حل پیش روی شماست.

راه حل اول اینه باید با انها درگیر بشیدو انها رو بکشید  که درگیری و تیر اندازی به زامبی ها باعث سروصدا میشه و باعث لو رفتن مکان خود میشید.

راه حل دوم اینه حدالممکن با انها درگیر نشید و انها رو دور بزنید یا موقع درگیری با سلاح سرد زامبی ها بکشید تا باعث سرو صدا نشود.

شما علاوه بر زامبی ها مشکل بزرگتری به اسم شکارچی ها دارید که باید همیشه دلهره این را داشته باشید تا پلیر از خدا بی خبری  شما رو نکشد !

شما بعد از رسیدن به   باس  که در حال حاضر این باس ها   یکی عنکبوته و دیگری قصابه که باید با توجه  به باسی که انتخاب کردید  ان را بکشید .   هدف اصلی از کشتن BOSS  اینه باید  یادگاری از BOSS بردارید تا بتونید جایزه کشتنش را دریافت کنید 

البته دردسر کار فقط به کشتن BOSS  ختم نمیشه شما برای برداشتن یادگاری حدودا ۲ دقیقه زمان نیاز دارید تا بتونید  یادگاری از غول برداید که اصلاحا برداشتن یادگاری از جنازه غول را  banish میگویند. شما بعد از banish  باید  و از مپ  خارج شوید فقط به این نکته باید توجه کنید که کسی یادگاری غول را همراهش داره دیگر پلیر ها محل اونها به صورت سیگنال در مپ میتونند مشاهده کنند.

راه های خارج شدن از مپ در همون ابتدا مشخصه  و در ۳ نقطه مپ هست ! بازی از انجایی که اگر شکارجیتون بمیره باید شکارجی جدیدی را بخرید میتونید وسط بازی و هر جا که صلاح میدونید از مپ خارج شید و شکارجی خود را حفظ کنید.

 

گیمپلی و گرافیک بازی Hunt Showdown در بخش بصری و محیطی  به خوبی کار شده و  محیط بازی به لطف موتور پر قدرت کراینجین پر از جزئیات می باشد که با یک صدا گذاری زیبا تونسته یک بازی زیبا رقم بزنه و  اسلحه های بازی به خوبی موق شده محیط وسترن تدائی کنه .

 

 

اسلحه های بازی هم با این که قابلیت ارتقا نداره ولی تنوع نسبتا خوبی داره و از یک بازی سبک وسترن انتظار بیشتر از این نمیره.

اما بازی در بخش فنی همان طور که کمی قبل تر اشاره کردیم  اصلا خوب نیست وطبق مشاهدات عینی حتی با کارت گرافیک های رده بالا بازی خوب و روان اجرا نمیشود و باعث شده این ایده قشنگشوت تحت شعا قرار بگیره که انتظار میره با گذشت زمان و اپدیت های اتی بخش فنی بازی بهبود بیابه و شاهد یک بازی خوب باشیم.

 

ویدیو بررسی بازی  HUNT SHOWDOWN به زبان فارسی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (۴ دیدگاه)
بالابر | چهارشنبه 07 مارس 2018

این بازی روی چه کنسولی قابل اجراست؟

0

0
قیمت محصولات اسنوا | چهارشنبه 14 مارس 2018

سلام و سپاس فراوان از اشتراک گذاریتون مطالب سایت عالیه
تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت ها هستید

0

0
سیما | چهارشنبه 20 ژوئن 2018

به بقیه هم پیشنهاد میکنم این سایت رو دنبال کنن
طراحی سایت خوبی دارید موفق و پیروز باشید

0

0