بازگشتی عظیم در راه است: بررسی ویدئوی We Are 343 Industries!

اعضای شرکت ۳۴۳ Industries امروز با انتشار ویدئویی جدید، به صحبت درباره‌ی پروژه‌ی در دست کار کنونی شرکت که از فرنچایز Halo می‌باشد پرداختند. در طول این پروسه، این ویدئو توضیحات بیشتری درباره‌ی ساخته‌ شدن قسمت بعدی سری یعنی همان Halo Infinite به ما ارائه داده است. این ویدئو به جای قرار دادن Halo Infinite و پروسه‌ی ساخت مربوط به آن، به عنوان موضوع اصلی خود، تمرکز بیشتری بر روی شیوه‌ی کار و چگونگی فعالیت در شرکت ۳۴۳ Industries داشت. این ویدئو شامل بحثی با رئیس و مدیر اصلی استودیو یعنی Bonnie Ross در کنار صحبت کردن با Phil Spencer از شرکت Microsoft بر سر فرنچایز Halo و اهمیت والای آن می‌شد. آقای Phil Spencer به شخصه گفت که باور دارد بدون سری Halo، برند و محصول Xbox امروزه وجود نخواهد داشت. در زمینه‌ی بحث‌های مربوط به بازی Halo Infinite در این ویدئو، شرکت ۳۴۳ Industries به این موضوع اشاره کرد که موتور گرافیکی جدید Slipspace باعث ایجاد تغییرات بسیار در آینده‌ی این سری بازی محبوب خواهد شد.

باید اشاره کرد که این موتور گرافیکی جدید، اولین تغییر موتور گرافیکی در طول سری Halo می‌باشد. (آن هم از زمان آغاز این سری) این موتور گرافیکی جدید نه تنها بازی را از لحاظ جلوه‌های بصری زیباتر می‌کند، بلکه طراحی شده تا کار بسیاری از سازندگان در شرکت ۳۴۳ Indutries را راحت‌تر کند. آقای Bonnie Ross قبلاً موتور گرافیکی Slipspace را یکی از بهترین و موفق‌ترین تعهدات تاریخ کمپانی Industries 343 می‌داند. تنها جنبه‌ی منفی این ویدئو، مخصوصاً برای کسانی که منتظر صحنه‌های بیشتری از عنوان Halo Infinite بودند، این است که هیچ چیز تازه‌ای در این زمینه به نمایش گذاشته نشد. این موضوع اصلاً شوکه‌کننده نیست، اما شرکت ۳۴۳ Industries قصد دارد تا اطلاعات مربوط به بازی Halo Infinite را مخفی نگه دارد.

 

 

ما تاکنون هیچ صحنه‌ی گیم‌پلی از این عنوان جدید مشاهده نکرده‌ایم. مطمئناً بهترین بخش از این ویدئو (حداقل به نظر من) این است که ما نگاه کوتاهی به آقای Steve Downes (صدای شخصیت محبوب Master Chief) انداختیم. ما ایشان را در حال ضبط صدا در استودیو برای عنوان Halo Infinite مشاهده کردیم. در یک نقطه از ویدئو ما حتی صدای آقای Steve Downes را شنیدیم که یک لاین را ادا کرد. این لاین البته جدید نبود و همان لاینی‌ست که ما پیش از این و در سال گذشته در مراسم E3 2019 و در تریلر این عنوان شنیدیم. امیدواریم که نیازی نباشد مدت طولانی را منتظر مشاهده‌ی بازی Halo Infinite به صورت گیم‌پلی بمانیم. اخبار این بازی نزدیک به دو سال است که بین جامعه گیمرها منتشر شده است و به نظر می‌رسد که شرکت‌های Microsoft و ۳۴۳ Industries بیشتر بازی Halo Infinite را به نمایش بگذارند.

شاید آن صحنه‌های گیم‌پلی کذایی پس از معرفی اطلاعات بیشتر درباره‌ی کنسول Xbox Series X به ما نشان داده شود. این در صورتی‌ست که ما انتظار برگزاری یک Event جداگانه از سوی Microsoft به صورت انحصاری برای کنسول Xbox Series X در سال ۲۰۲۰ نداشته باشیم. به نظر می‌رسد که مراسم E3 2020 بهترین مکان برای رونمایی از اطلاعات جدید کنسول آینده‌ی این شرکت و قسمت بعدی سری بازی‌های Halo باشد. بازی Halo Infinite هنوز زمان انتشار دقیقی ندارد اما به نظر می‌رسد که امسال همراه با عرضه‌ی Xbox Series X منتشر شود. در عین حال، این بازی اولین قسمتی خواهد بود که از روز Launch برای پلتفورم‌ WINDOWS هم عرضه خواهد شد. (البته برای Xbox One هم منتشر خواهد شد)

 

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)