ضربه ی پایانی کارکتر Joker در بازی Super Smash Bros. Ultimate باعث ایجاد کراش میشود!

جدیدترین کارکتر بسته الحاقی اخیر بازی Super Smash Bros. Ultimate که کارکتر جوکر رو از بازی Persona 5 به بازی اضافه کرده، داره باعث فریز شدن کنسول های Nintendo Switch بازیکن ها میشه. (زمانیکه از حرکت نهایی اون برای اتمام یک Classic Match استفاده میکنن.)

 

این اشکال به صورت رسمی مورد تایید قرار گرفت زمانیکه یکی از اعضای سایت ما سه بار متوالی با این مشکل روبه رو شد. مثال های دیگری هم البته توی سایت Reddit موجوده که توسط CubingVainGlory هست که فریز شدن رو نشون داده.

 

اینطور به نظر میرسه که این گلیچ عجیب فقط درمود کلاسیک و تنها با جوکر اتفاق میفته و اونطور که به نظر میرسه هیچ تاثیری بر روی خود بازی Super Smash Bros. Ultimate به صورت دائم نداره.

 

 

نینتندو تا این لحظه توضیحی درباره ی این اشکال و یا برنامه های آینده برای حل این مشکل نداده، اما به نظر من قابل حدسه که این اشکال به زودی رفع خواهد شد.

 

این اولین درگیری نینتندو از لحظه ی عرضه ی ورژن ۳٫۰ و جوکر نیست. چراکه اوایل این هفته زمانیکه این شخصیت در اختیار بازیکن ها گذاشته شد، مغازه ی eShop نینتندو غیرقابل ورود شده بود و خیلی ها مجبور بودند تا صبر کنند برای اینکه اولین کارکتر Fighters’ Pass بازی رو تجربه کنند. زمانیکه جوکر به مشکلی بر نمیخوره، کلی بازی کردن باهاش حال میده.

 

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)