جاده‌ای که غرق موسیقی‌ست: بررسی Soundtrack عنوان Kentucky Route Zero!

و اما عرضه‌ی Kentucky Route Zero. پس از گذشت چندین سال از قسمت یا همان Episode قبلی بازی‌ Kentucky Route Zero، ما گزارشی را مربوط به هیجان و Hype موجود در جامعه‌ی گیم و زیبا بودن این عنوان تهیه کردیم. در این خبر، من به شخصه تجریه‌ی این بازی را به تمامی گیمران جامعه‌ی گیم پیشنهاد کردم. چراکه این اثر واقعاً تمامی انتظارات ایجاد شده در این چند سال را با انتشار قسمت آخر Kentucky Route Zero بر آورده کرد. پس از عرضه‌ی اولین قسمت یا همان Episode این عنوان در ماه ژانویه‌ی سال ۲۰۱۳، ۷ سال کامل از تجربه‌ی عنوان Kentucky Route Zero گذشت تا اینکه بالاخره دایره‌ی داستانی تکمیل شد. هفته‌ی گذشته ما شاهد انتشار قسمت پنجم و آخر این بازی Episodic Surreal Adventure بودیم. با شروع کارش بر روی کنسول‌ها از طریق TV Edition. اگر شما منتظر تجربه‌ی یک عنوان کامل و پایان‌یافته بودید، حالا بهترین فرصت برای تجربه‌ی بازی Kentucky Route Zero می‌باشد.

مخصوصاً که الان Soundtrack کامل این بازی نیز منتشر شده است و شما می‌توانید با گوش کردن به آن از موسقی فوق‌العاده‌ی این عنوان لذت ببرید. رهبر بخش موسیقی یا همان Composer این عنوان یعنی آقای Ben Babbitt اعلام کرد که Original Soundtrack زیبا و روح‌ نواز عنوان Kentucky Route Zero هم‌اکنون به صورت دیجیتال، آماده‌ی خریداری و یا Stream کردن است. این Soundtrack خارق‌العاده در حال حاضر بر روی پلتفورم‌هایی همچون Spotify، Apple Music و البته Bandcamp در دسترس و قابل خرید می‌باشد. کلکسیون موجود شامل ۲۶ ترک مختلف می‌شود که در واقع موسیقی اوریجینال عنوان Kentucky Route Zero در سرتاسر ۵ قسمت آن را تشکیل می‌دهند. این مجموعه بهترین راه برای متحول کردن سفرهای روزمره‌ی شماست. با گوش کردن به این ترک‌های روح‌نواز می‌توانید یک سفر معمولی را به یک حالت رویاگونه تجربه کنید.

 

جاده‌ای که غرق موسیقی‌ست: بررسی Soundtrack عنوان Kentucky Route Zero!

تصویری از تمامی ترک‌های موجود در این Soundtrack که می‌توان در همین لحظه آن را در Spotify تجربه کنید.

 

با خریداری آلبوم دیجیتالی این Soundtrack در سایت Bandcamp، شما به نسخه‌های High Quality این موسیقی‌ها را به صورت فورمت MP3 یا FLAC به قیمت ۱۰ دلار خریداری کنید. خیلی وقت است که همه‌ی ما منتظر آخرین قسمت Kentucky Route Zero هستیم.(نزدیک به ۱۰ سال است که شرکت سازنده‌ی این عنوان یعنی Cardboard Computer در حال کار بر روی این قسمت است.) ۵ قسمت این عنوان در ۷ سال گذشته و به صورت آهسته منتشر شدند (البته در کنار میان‌قسمت‌ها یا همان Interludeهای فراوان)، با هر قسمت، بازیکنان بیشتر به سمت دنیای جادویی و جاده‌ای این عنوان در ایالت Kentucky جذب شدند. شما همچنین می‌توانید از طریق این لینک موسیقی متن این عنوان را به صورت آنلاین گوش کنید.

بازی Kentucky Route Zero هم‌اکنون برای تمامی پلتفورم‌های موجود از PS4، Xbox One، Nintendo Switch و WINDOWS گرفته تا پلتفورم‌های Mac و البته Linux قابل تجربه و بازی است. برای نگاهی دقیق‌تر و عمیق‌تر به عنوان Kentucky Zero Route می‌توانید در یکی از این پلتفورم‌ها آن را بازی کنید و یا به موسیقی فوق‌العاده‌ی بازی در سایت Spotify و به صورت Full Soundtrack گوش کنید و لذت ببرید. برای توضیحات بیشتر در مورد این اثر و جزئیات آن همراه ما باشید. در حالیکه بنده، هنوز قسمت آخر یا همان Final Chapter این بازی را تجربه نکرده‌ام، بسیار چشم‌انتظار این هستم که بالاخره داستان Conway و سایر اعضای این بازی را از نزدیک تجربه و مشاهده کنم.

 

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)