بازگشت پدرخوانده‌ی خشونت: معرفی نسخه‌ی بازسازی Kingpin Life of Crime!

در سال ۱۹۹۹، تحت همکاری دو شرکت Xatrix و البته Interplay عنوانی ساخته شد به نام Kingpin Life of Crime که به اندازه‌ای غیرقابل باور حقیقتآً خشن و واقعاً بدون مرز بود. یکی از پرفش‌ترین بازی‌های تاریخ. این عنوان در محیطی بسیار کثیف و خراب‌شده اتفاق می‌افتاد و به نحوی هم فضایی بی‌نقص بود برای تجربه‌ی خشنی که این عنوان فراهم می‌کزد. موسقی بی‌نظیر این اثر نیز توسط گروه Cypress Hill ساخته شده بود که تجربه‌ی این بازی را بیش از پیش نیز لذت‌بخش‌تر و جذاب‌تر کرده بود. البته قابل ذکر است که بازی Kingpin Life of Crime توسط عده‌ی زیادی به یاد نمانده است. احتمالاً دلیل این موضوع انتشار این بازی پس از گذر مدت زمان کوتاهی از تیراندازی‌های دبیرستان کالیفورنیا می‌باشد. این بازی چنان خشونت درونی خود را قبول کرده است که در برخی نقاط بی‌دلیل و بی‌منطق تا حد مرگ و فراتر از آن خشونت را پیش برده است. (ابتدای این بازی شما با چنان کشت و کشتاری برای بخش Tutorial روبه رو می‌شوید که فیلم John Wick را به اثری مخصوص کودکان بدل می‌کند.) این اثری تا حدی مرزهای خشونت را جابه جا کرد که بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین و حضوری، فروش آن را ممنوع کردند. البته از آنجایی که بسیاری از شما با خواندن این مطلب به تنهایی، علاقه‌مند به تجربه‌ی این اثر شدید، بازی Kingpin Life of Crime امسال در یک نقطه‌ی زمانی نامعلوم دوباره عرضه خواهد شد. نام کنونی این نسخه‌ی بازسازی شده Kingpin Reloaded است که یک نسخه‌ی Remastered و ارقایافته است. شرکتی که در حال کار بر روی آن است نیز ۳D Realms می‌باشد.

 

 

از قابلیت‌های ارتقایافته‌ی این نسخه می‌توان به پشتیبانی از نمایشگرهای ۴K و البته Ultrawide، در انتهای این مطلب ما برای شما تفاوت بین نسخه‌های Original و Enhanced را با دو تصویر به نمایش گذاشته‌ایم. از اتفاقاتی که در این نسخه‌ خواهند افتاد می‌توان به زیباسازی و بالانس کردن مجدد اشاره کرد که حقیقتاً اتفاق خوبی‌ست. مدت زمان طولانی از انتشار نسخه‌ی اوریجینال بازی Kingpin Life of Crime می‌گذرد. مشکلاتی که این اثر در انتشار اولیه‌ی خودش داشت شامل شدت یافتن‌های ناگهانی در سختی بازی می‌شد. البته ارتباطات گسترده با NPCها نیز بسیار بهبود خواهد یافت. (این اتفاق توسط معرفی سیستم‌های Quest و مکالمه‌ی جدید رخ خواهد داد.) اگرچه که جزئیات چگونگی این اتفاق هنوز فاش نشده است. شرکت ۳D Realms در سایت اصلی Kingpin Reloaded اعلام کرده است که بازی یک بخش “No Violence” یا همان “بدون خشونت” خواهد داشت.(البته ما نمی‌دانیم چه کسی این بخش را بازی خواهد کرد.) با این حال، بخش “No Swears” یا همان “بدون فش” وجود نخواهد داشت. حالت Multiplayer کلاسیک  بازی Kingpin Life of Crime که Gang Bang نام داشت نیز بازمی‌گردد. عنوان Kingpin Reloaded در نقطه‌ای نامعلوم از امسال عرضه خواهد شد. در این حال اگر شما صبرتان کم است می‌توانید نسخه‌ی اوریجینال یعنی همان Kingpin Life of Crime را تجربه کنید. صفحات این عنوان در Steam و GOG را از طریق این لینک‌ها بررسی کنید.

 

بازگشت پدرخوانده‌ی خشونت: معرفی نسخه‌ی بازسازی Kingpin Life of Crime! بازگشت پدرخوانده‌ی خشونت: معرفی نسخه‌ی بازسازی Kingpin Life of Crime!

 

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)

نمره یاب