The Last of Us Part II: ضبط صحنه های اِلی و جوئل به اتمام رسید!

بعد از آپدیت دیروز، صحنه ی نهایی بازی The Last of Us Part II فیلمبرداری شدند. (آخرین صحنه ی جوئل و اِلی هم همینطور.) و به همین صورت بلندپروازانه ترین صحنه ی سینمایی Naughty Dog به اتمام میرسه.

 

در توییتر توسط نویسنده و کارگردان این بازی، نیل دراکمَن پستی گذاشته شد. اطلاعیه ای همراه با عکسی از بازیگر جوئل یعنی تروی بیکر و بازیگر اِلی، اَشلی جانسن شامپاین به دست که به این صورت بود. “و این هم پایانی برای اِلی، جوئل، و بلندپروازانه ترین صحنه ی سینمایی ما. اشکامون در اومد…”

 

 

آخرین صحنه ی بازی فیلمبرداری شده، به این معنا که از فرآیند تولید بازی تقریباً کامل شده، ولی هنوز تموم نشده و به نقطه ی اتمام نرسیده.

 

رونمایی شده توسط نویسنده و کارگردان نیل دراکمَن که در توییتر نوشته “الان این صحنه رو گرفتیم… پس…” این متن درکنار عکسی از متن بازی بود که بر روی اون “کات شه به سیاه. پایان.” نقش بسته. دراکمَن همچنین در اینستاگرام اعلام کرد که صحنه های لارا بِیلی برای کارکتری نامعلموم نیز به اتمام رسیده.

 

 

البته، فقط اینکه اجراهای صحنه ی آخر بازی فیلمبرداری شدند به این معنا نیست که بازی نزدیک به اتمام ساخت هستش. چراکه در کنار صحنه های سینمایی بخش بزرگی از بازی باقی میمونه. علاوه بر این، امکان داره به دلایل بودجه بندی، زمان بندی و یا منتقی، صحنه های سینمایی خارج از ترتیب گرفته بشن. پس فقط چون Naughty Dog صحنه های نهایی رو فیلمبرداری کرده این به این معنا نیست که صحنه های دیگه ای برای فیلمبرداری وجود ندارند. (با نادیده گرفتن پتانسیل رخ دادن ریشوت ها)

 

پس این برای تاریخ عرضه ی بازی چه معنایی داره؟ چونکه شات های اجرایی هنوز دارن انجام میشن، و یا پتانسیل اتمام یافتن رو دارن، به نظر خیلی بعید میاد که این بازی سال ۲۰۱۹ عرضه بشه. (هرچند غیرممکن نیست.)

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)