بازگشت استاد طراحی کابوس‌های شما: پروژه‌ی جدید Masahiro Ito!

Masahiro Ito. اسمی که تمامی کسانی که فن سری بازی‌های Silent Hill هستند آنرا می‌شناسند. همه‌ی کسانی که طرفداران بازی‌های سبک Horror هستند، صد در صد بازی‌های Silent Hill 2 و ۳ را به خاطر دارند که با عرضه‌ شدنشان، کل صنعت گیم را تحت تأثیر قرار دادند و کاری کردند که مردم از ژانر وحشت انتظاری چند برابر داشته باشند. در سال ۲۰۰۱، عنوانی عرضه شد با Art Styleی خارق‌العاده که واقعاً ترس و دلهره در قلب تمامی جامعه‌ی گیم ایجاد کرد. چندی بعد در سال ۲۰۰۳، قسمتی دیگر از این سری منتشر شد که همان Art Style فوق‌العاده را با خود به همراه داشت و باعث شد که نظر تمامی گیمرهای فن وحشت را به خود جلب کرد. مسئول این فضای هنری زیبا و معرکه یک مغز متفکر بود. مغز متفکر Masahiro Ito. این آقای Ito و کارگردانی هنری‌اش بود که باعث شد آنقدر فضای این بازی‌ها را به خاطر بسپاریم.

آقای Masahiro Ito، کارگردان هنری بازی‌های Silent Hill 2 و ۳ در حال کار بر روی عنوانی تازه است. این آرتیست آخرین بار بر روی بازی Metal Gear Survive کار کرد، آن هم به عنوان یک طراح موجودات. این فرد در توییتر خود اعلام کرد که در حال کار بر روی پروژه‌ای جدید می‌باشد. آقای Ito شرکت Konami را چندی پیش ترک کرد تا به عنوان یک آرتیست آزاد و مستقل است، اما او می‌گوید که یکی از اعضای اصلی یک پروژه‌ی جدید است. در این توییت جدید، او گفت که امیدوار است این عنوان کنسل نخواهد شد، شاید این اشاره‌ای باشد به شکست و کنسل شدن عنوان Silent Hills آقای Hideo Kojima در سال ۲۰۱۵٫

 

بازگشت استاد طراحی کابوس‌های شما: پروژه‌ی جدید Masahiro Ito!

یکی از طراحی‌های خارق‌العاده‌ و زیبای استاد بزرگ Masahiro Ito که در توییتر خود منتشر کرد

 

در توییتی دیگر او مشخص کرد که نباید بیش از این درباره‌ی این پروژه صحبت کند. سری بازی‌های Silent Hill، به خصوص سه قسمت اول، که سال‌هاست توسط مردم و گیمرها به خاطر طراحی خارق‌العاده‌ی دشمن‌های آن و کارگردانی قدرتمند آن مورد تعریف و تمجید قرار گرفته است. این آقای Masahiro Ito بود که طراح هیولاها و پیش‌زمینه‌ی اولین بازی بود. قبل از اینکه به کارگردان هنری دو قسمت بعدی تبدیل شود. او هنوز به عنوان طراح پروژه‌ی دیگری فعالیت داشته است.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)