وقت غسل تعمید پیکسل‌هاست: سرور واتیکان Minecraft تأسیس خواهد شد!

چیزی که فکر می‌کردید غیر ممکن بوده، رخ داده است. واتیکان، بله درست شنیدید واتیکان سرور Minecraft خود را پایه‌گذاری خواهد کرد. سروری که توسط یک راهب یسوعی برنامه‌ریزی شده تا مکانی نسبتاً دوستا‌نه‌تر ایجاد کنند تا مردم در آن بازی کنند. بر اساس گزارشات، آقای Robert Ballecer یک دانش‌آموز زمینه‌ی تک در Silicon Valley بود قبل از اینکه به یک راهب تبدیل شود. از آن موقع، او از دانش خود استفاده کرده است تا به مردم زیادی کمک کند تا با هم ارتباط بر قرار کنند و به رهبران سایر کلیسا‌ها در زمینه‌ی آشنایی با تکنولوژی یاری برساند.

بازی Minecraft تمرکز تلاش‌های او بوده است. این تلاش‌ها از زمانی شروع شد که یک رأی‌گیری بر روی توییتر او چند ماه پیش اجرا شد. در این رأی‌گیری، او از Followerهای خود پرسید که بین بازی‌های Ark، Rust، Team Fortress 2 یا Minecraft ترجیح می‌دهند برای کدام بازی سرور ساخته‌ شود. مردم با رأی ۶۴% به Minecraft انتخاب خود را واضح نشان دادند. آقای Ballecer یک سرور در بازی Minecraft به عنوان نوعی توسعه از این خواهد ساخت تا شاید به مردم نشان دهد که باور و ایمان با تکنولوژی می‌تواند همزیستی کند. او امیدوار است که این موضوع روابط تا‌زه‌ و ساختارهای حمایتی جدیدی را برای بازیکنان بسازد.

 

وقت غسل تعمید پیکسل‌هاست: سرور واتیکان Minecraft تأسیس خواهد شد!

تصویری از یک مپ ساخته شده توسط طرفداران که از واتیکان الهام گرفته است!

 

این راهب در مصاحبه‌ی خود اینگونه گفت که:

این موضوع در حقیقت ربطی به تکنولوژی و Gaming ندارد. این درباره‌ی جمع کردن مردم در کنار هم است. این کار به دنیا می‌تواند کمک کند. در ابتدا مردم زیادی شک داشتند که به این ایده بپیوندند. چون شما این مردی که لباس مذهبی به تن دارد را می‌بینید که درباره‌ی جدیدترین موضوعات Google صحبت می‌کند و این باعث شد تا آنها گیج شوند. اما بعد از یه مدتی فهمیدند که این مرد می‌دونه چی می‌گه فقط به صورت اتفاقی یه راهب هم هست. در نهایت من تصمیم گرفتم وارد این زمینه‌ (یازی‌ها) هم بشوم.

قابل توجه است که این حرکت او توسط واتیکان هنوز تأیید نشده است اما شما می‌توانید پروسه‌ی این حرکت را در سایت Minecraft.DigitalJesuit.Com چک کنید.

 

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)