سرما و برف با خود شایعاتی را به ارمغان می‌آورد: بررسی شایعات بازی ASSASSIN’S CREED RAGNAROK!

یکی از برترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های صنعت گیم، شرکت فرانسوی UBISOFT می‌باشد. یکی از دلایل این موضوع، تعداد فرنچایز‌های موفق و شناخته شده‌ایست که تحت نام این شرکت ساخته و منتشر شده‌اند. فرنچایزهایی همچون Rainbow Six، Farcry، Tom Clancy’s و بسیاری دیگر از جمله سری بازی‌های این شرکت عظیم می‌باشند اما یک فرنچایز وجود دارد که به جرأت می‌توان گفت که این سری همان ASSASSIN’S CREED می‌باشد که باارزش‌ترین IP این شرکت و یکی از پرفروش‌ترین و موفق‌ترین فرنچایز‌های تاریخ می‌باشد. در طول تقریباً ۲ سالی که از آخرین عنوان این سری یعنی ASSASSIN’S CREED ODYSSEY و موفقیت بی‌اندازه‌ی آن در زمینه‌ی جوایز، منتقدان و نظر مردمی و رضایت طرفداران می‌گذرد، شایعات بسیاری در مورد قسمت بعدی این سری رد و بدل شده است. از اتفاق افتادن این قسمت در ژاپن گرفته تا روم باستان، همه‌ نوع شایعاتی را شنیدیم اما در این چند روز اخیر به نظر می‌رسد که همه‌ی شایعات به یک سمت اشاره می‌کنند. بازی احتمالی ASSASSIN’S CREED RAGNAROK که بسیاری از منابع ادعا کرده‌اند که قسمت بعدی در سری تاریخی و خارق‌العاده‌ی شرکت UBISOFT خواهد یود به شدت در حال نزدیک شدن به حقیقت است چراکه شایعات بیش از حد دقیقی از آن در حال جریان است. این شایعات تازه پس از فاش شدن این اثر در بسیاری از فروشگاه‌ها شروع شد. جدیدترین Leak، به ظاهر از سوی کسی خواهد آمد که یکی از اعضای مخفی تیم توسعه‌دهنده‌ی می‌باشد.

سرما و برف با خود شایعاتی را به ارمغان می‌آورد: بررسی شایعات بازی ASSASSIN'S CREED RAGNAROK!

ما نیز امیدواریم که این شایعات حقیقت داشته باشند و بتوانیم تماشاگر یک عنوان فوق‌العاده از سری بازی ASSASSIN’S CREED در تاریخ وایکینگ‌ها باشیم

 

این فرد ادعا کرده است که بازی ASSASSIN’S CREED RAGNAROK در دنیای سرد، برفی و خشن وایکینگ‌ها اتفاق خواهد افتاد، در ماه سپتامبر بعدی عرضه خواهد شد و این موضوع بسیار با معرفی دیدار بخش PlayStation شرکت Sony برای کنسول PS5 در ماه فوریه هماهنگی دارد. (این موضوع مهم است چراکه شرکت UBISOFT عناوین خود را برای پلتفورم‌های نسل بعد به تأخیر انداخته بود) نه تنها این، بلکه در این پست به ما گفته شده است که بازیکنان در این عنوان می‌توانند جنسیت شخصیت اصلی این بازی را به صورت دلخواه انتخاب کنند. نام این شخصیت ظاهراً Jora خواهد بود، و او گروه کوچکی از وایکینگ‌ها/اساسین‌ها را رهبری خواهد کرد که موقعیت بسیار خوبی را برای یک بخش دو تا چهار نفره فراهم می‌کند. نکات قابل توجه دیگری که این شایعه به آن اشاره کرده، این است که نقشه‌ی این بازی تقریباً کل قسمت شمالی اروپا را پوشش می‌دهد. (از پاریس بگیر تا یورک و لندن در دوران وایکینگ‌ها حضور خواهند یافت)، این دینامیک باعث می‌شود که ما گمانه‌زنی‌هایی را در زمینه‌ی جنگ‌های عظیم و خارق‌العاده را شروع کنیم.

همچنین گفته شده که مخفی‌کاری یا همان سیستم Stealth در این بازی به شدت بازسازی و تغییر پیدا کرده است. همچنین شنیده‌ایم که این عنوان قرار است بر روی تمامی پلتفورم‌های WINDOWS، Xbox One، Xbox Series X، PS4 و PS5 به صورت دو نسلی قابل تجربه خواهد بود. معمولاً چنین شایعاتی را باید با میزان بسیار بسیار بالایی از شک بپزیرید، اما این شایعه (بدون اینکه داستان بازی را برای کسی اسپویل و خراب کنیم) جزئیات بیش از حد زیاد و دقیقی را پوشش می‌دهد. جزئیات چون اشاره به وقایع واقعاً پرت تاریخی که اتفاقاً اتصال دقیق و محکمی با دورانی که در این بازی رخ خواهد داد دارند. خیلی سخت است باور اینکه یک نفر انقدر برای یک شایعه‌ی دروغین تلاش کند و وقت بگذارد. با این وجود ما واقعاً امیدواریم که یک اعلامیه‌ی دقیق از سمت خود UBISOFT دریافت کنیم تا خیال ما را از بابت این شایعات راحت یا اینکه این توضیحات را تأیید کنند. با توجه به اینکه ۲ بازی اخیر در این سری و موفقیت بی‌اندازه‌ی آنها از سوی منتقدین، جوایز و مردم ما را به این سو می‌برد که این قسمت نیز (به هر شکل که عرضه خواهد شد) موفقیت خارق‌العاده‌ای را برای شرکت عظیم UBISOFT به همراه خواهد داشت.

 

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)