خون و خشونت را خواهیم دید: معرفی تریلر Red Tape عنوان Mortal Kombat Legends Scorpion’s Revenge!

چند وقت پیش، ما برای شما انیمیشنی را معرفی کردیم که از آن روز تاکنون، هیجان بیشتر و بیشتری پیرامون آن را فرا گرفته است. این انیمیشن همان عنوان Mortal Kombat Legends Scorpion’s Revenge بود. قبل از منتشر شدن ویدئوی تریلر این انیمیشن، همه‌ی جامعه‌ی گیم هیجان‌زده بودند و می‌خواستند که هرچه سریع‌تر از این عنوان رونمایی شود. دلیل این موضوع آزادی نسبی شرکت سازنده در زمینه‌ی انیمیشن برای خلق صحنه‌های حماسی با پول کمتر نسبت به فیلم‌های سینمایی‌ست. اما پس از مشاهده‌ی تریلر این عنوان، نظرات خیلی سریع تغییر کردند. اگر شما نگران این هستید که فیلم انیمیت‌شده یا همان انیمیشن Mortal Kombat Legends Scorpion’s Revenge به اندازه‌ی بازی‌های معروف و پرطرفدار این سری خشن و خونین نخواهد بود، به احتمال زیاد باید خیلی زود با این نگرانی‌ها خداحافظی کنید.

در هفته‌ی گذشته، شرکت معروف فیلمسازی یعنی Warner Bros اولین تریلر برای عنوان Mortal Kombat Legends Scorpion’s Revenge را منتشر کرد، یکی از اصلی‌ترین انتقادات وارده به این تریلر از سوی طرفداران این بود که این اثر اصلاً خشن به نظر نمی‌آمد. هرچند که، این تریلر برای مخاطبین کلی ساخته شده بود و چیز زیادی از سکانس‌های خشن و خونیین این عنوان را به نمایش نگذاشت. پس از معرفی نقشه‌ها برای Final Kombat این هفته، که یک نوع مسابقه‌ی اساسی برای عنوان Mortal Kombat 11 است که در اوایل ماه مارچ رخ خواهد داد، به ما گفته شد که این Event میزبان یک اتفاق فوق‌العاده خواهد بود. این اتفاق فوق‌العاده، همان رونمایی از اولین تریلر Red Band برای انیمیشن Mortal Kombat Legends SR می‌باشد.

 

 

برای کسانی که نمی‌دانند یک Red Band Trailer چیست، به صورت خلاصه می‌توان اینگونه گفت که یک تریلر است، با اجازه‌ی نمایش برخی از جنبه‌ها و عناصر Rated R یا همان رده‌بندی بزرگسال یک فیلم. این بدان معناست که بخش‌های خشونت‌آمیز، خونین و یا بخش‌هایی که برای مخاطبین کلی یک فیلم در نظر گرفته نشده اند در اینگونه تریلرها قرار می‌گیرند. پس اگر بشود حدسی زد، باید گفت که در تریلر بعدی (یا همان Red Band Trailer) ما جنبه‌ی بسیار خشن‌تر و خشونت‌آمیزتری از انیمیشن Mortal Kombat Legends را خواهیم دید. در کنار میزبانی یک سری مسابقات و منتشر کردن این تریلر جدید، مسابقات Final Kombat مکان رونمایی از اولین تریلر گیم‌پلی شخصیت Spawn در بازی محبوب و معروف Mortal Kombat 11 هم خواهد بود.

خالق شخصیت Spawn یعنی آقای Todd McFarlane و صدای این شخصیت در این بازی یعنی آقای Keith David نیز در این مراسم در کنار خالق سری و رئیس شرکت NetherRealm یعنی Ed Boon حضور خواهند داشت تا از این شخصیت حماسی که از دنیای کمیک به این بازی آمده است، رونمایی کنند. این نمایش تنها ظاهر شخصیت را به نمایش نخواهد گذاشت بلکه ما شاهد طریقه‌ی بازی کردن با او در این عنوان نیز خواهیم بود. اگر شما هم به دنبال تجربه‌ی بازی Mortal Kombat 11 (جدیدترین قسمت سری بازی‌های MK) هستید. این عنوان بر روی پلتفورم ‌های PS4، Xbox One، WINDOWS، Nintendo Switch و البته Stadia در دسترس است. در این حین ما تریلر عنوان Mortal Kombat Legends Scorpion’s Revenge را در این مطلب در دسترس شما قرار دادیم.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)