ستاره‌های من را بدهید: حضور شخصیت Nemesis در دموی بازی Resident Evil 2 Remake!

شرکت Capcom یک دموی تازه برای عنوان Remake محبوب خود یعنی همان بازی Resident Evil 2 Remake است. این دمو R.P.D Demo نام دارد. همین الان می‌توان این دمو را روی پلتفورم‌های PlayStation 4، Xbox One و البته Windows دانلود کرد. که یک اشاره‌ی به موقع به عنوان آینده‌ی آنها Resident Evil 3 Remake که Nemesis را به پلتفورم‌های مدرن خواهد آورد دارد.

این دمو بسیار شباهت دارد به دموی تک شات که قبل از عرضه‌ی Resident Evil 2 Remake در ماه ژانویه، به غیر از اینکه محدودیت زمانی ۳۰ دقیقه‌ای برداشته شده‌ است و شما می‌توانید بدون محدودیت به بازدید از اداره پلیس Raccoon City بپردازید. هرچند در این دمو ما شاهد یک Easter Egg عجیب و ترسناک هستیم که جذابیت بسیار بالایی دارد. گیمرها با بررسی کردن ورودی جلوی R.P.D در جدیدترین دمو، گفته‌اند که صدای Nemesis را شنیده‌اند که تکه کلام معروف خود یعنی S.T.A.R.S فریاد می‌زند. البته، آنتاگونیست اصلی  Resident Evil 3 Nemesis بر اساس نام بازی، Nemesis است. که چندی پیش شرکت Capcom اعلام کرد که در حال کار بر روی یک Remake برای این بازی‌ست.

 

ستاره‌های من را بدهید: حضور شخصیت Nemesis در دموی بازی Resident Evil 2 Remake!

تصویری از ظاهر و قیافه‌ی شخصیت Nemesis در عنوان در حال عرضه‌ی Resident Evil 3 Remake

 

داستان بازی معروف Resident Evil 3 در طول و پس از وقایع Resident Evil 2 در جریان خواهد بود، پس Nemesis در حال تعقیب کردن شخصیت Jill Valentine است. این رویداد همزمان با وقایع Leon و Clair در Raccoon City در حال وقوع است. این البته‌ Easter Egg بسیار جذاب و جالبی‌ست، مخصوصاً اینکه این هفته از عنوان بعدی رونمایی شد، و چیزی‌ست که Capcom واقعاً نیازی نبود که انجام بدهند اما با این اشاره خیلی از طرفداران و دوست‌داران این سری را خوشحال و هیجان‌زده کردند. عنوان موردانتظار و محبوب Resident Evil 3 Remake در تاریخ ۳ آپریل ۲۰۲۰ (۱۵ فروردین ۱۳۹۹) و برای پلتفورم‌های PlayStation 4، Xbox One و Windows منتشر خواهد شد. بازی Resident Evil Resistance نیز با این بازی عرضه خواهد شد که عنوانی در سبک Asymmetric Multiplayer است که یک شخصیت جالبی را در خود دارد تحت نام Martin Sandwich.

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)