تاریکی و غم به دنیای سامورایی‌ها می‌آید: معرفی تریلر داستان بازی Nioh 2!

بدون یکی از موفق‌ترین شرکت‌های صنعت بازی که کارنامه‌ی کاری خود را پر کرده از عناوینی که الهام‌گرفته از فرهنگ و هنر ژاپن هستند، شرکت Koei Tecmo می‌باشد که سازنده‌ی سری بازی‌هایی همچون Atelier، Dead or Alive، Dynasty Warriors، Fatal Frame، Ninja Gaiden، One Piece Pirate Warriors، Hyrule Warriors، Nioh 1 و Nioh 2 است. این بازی‌ها همه و همه بخش اعظمی از داستان، شخصیت‌پردازی و هسته‌ی گیم‌پلی خود را از فرهنگ کشور ژاپن الهام گرفته‌اند. همانطور که مشاهده می‌کنید این شرکت تقریباً در اکثر ژانرهای اصلی و ریشه‌ای صنعت بازی عنوانی برای ارائه دادن دارد. از Dead or Alive در سبک Fighting گرفته تا Fatal Frame در ژانر Horror و البته Ninja Gaiden و Nioh در سبک‌ Hack and Slash. چند وقتی است که همه‌ی جامعه‌ی گیم چشم‌انتظار عنوان دوم سری Nioh هستند.

بالاخره امروز خبر‌های بسیار خوبی در این باره اعلام شدند که باعث خرسندی طرفداران این شرکت و سبک Hack and Slash شد. در ادامه ما به بررسی تریلر جدیدی برای بازی Nioh 2 می‌پردازیم که بسیاری را مدهوش خود کرد. چندی پیش شرکت منتشرکننده‌ی Nioh یعنی همان Koei Tecmo اعلام کرد که تریلر جدیدی برای رونمایی جهانی بازی Nioh 2 در تاریخ ۲۳ ژانویه پخش خواهد شد. این خبر توسط اکانت و چنل رسمی YouTube شرکت Koei Tecmo اعلام شد و این اطلاعیه جزئیات چندانی را در اختیار ما نگذاشت، چراکه تنها از یک عکس که در آن شخصیت زنی که در انتهای تریلر بازی Nioh 2 در جشنواره‌ی Tokyo Game Show دیده بودیم حضور دارد، رونمایی شد. در کنار این، ما از زمان دقیق پخش این تریلر هم با خبر شدیم.

 

 

پس از موفقیت بی‌اندازه‌ی عنوان Nioh 1، طرفداران هیجان‌زده‌ هستند تا بدانند شرکت Team Ninja قبل از عرضه‌ی عنوان دوم سری Nioh در نقطه‌ای از سال ۲۰۲۰ چه چیزی برای به نمایش گذاشتن دارند. هرچند، عنوان Nioh در انتها و پس از گذشته زمانی از عرضه‌ی اصلی برای پلتفورم WINDOWS هم منتشر شد، بازی Nioh 2 هم دنباله‌روی همین مسیر خواهد بود و همچون بازی اول، در روز عرضه یک عنوان اختصاصی برای PS4 خواهد بود. (البته احتمالاً به صورت زمان محدود یا همان Limited Time) اگرچه که تاریخ عرضه‌ی کنسول PS4 به صورت دقیق مشخص شده است، (۱۳ مارچ ۲۰۲۰) جزئیات اینکه چه قدر طول خواهد کشید تا پرت نسخه‌ی WINDOWS منتشر شود، هنوز معلوم نیست. البته قابل ذکر است که Nioh اول در ماه فوریه ۲۰۱۷ منتشر شد و در ماه نوامبر همان سال نسخه‌ی WINDOWS آن هم عرضه شد.

با در نظر داشتن این موضوع، اگر عنوان Nioh 2 دنباله‌روی مسیر اثر اول این سری باشد، طرفداران می‌توانند انتظار عرضه شدن نسخه‌ی WINDOWS آن را با یک فاصله‌ی ۹ ماهه و در تاریخ دسامبر ۲۰۲۰ داشته باشند. هرچند که این موضوع هنوز تأیید نشده است. برای کسانی که تریلر عرضه شده در جشنواره Tokyo Game Show 2019 را مشاهده نکردند، باید گفت که بر اساس گفته‌های Fumihiko Yasuda (تهیه‌کننده‌ی این اثر) بازی Nioh 2 یک پیش درآمد یا Prequel برای Nioh اصلی خواهد بود. این عنوان همچون قسمت اول ترکیبی Historical Fiction است که قبل از بدنیا آمدن William رخ خواهد داد. حالا که تریلر داستانی عرضه شده‌ است، ما می‌توانیم ببینیم که دنیای ژاپنی قرن ۱۶می چندان شاد نیست ولی به جای آن فضا برای دوئل‌های بی‌شمار در میان بدبختی و دیوانگی دوران جنگ بی‌نهایت کاملاً آماده است.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)

نمره یاب