از دمو‌ی Last Chance تا بازگشت شخصیت William: بررسی اطلاعیه‌های بازی Nioh 2!

یکی از مورد انتظارترین بازی‌های معرفی‌شده در سال ۲۰۱۹، ادامه‌ی عنوان Nioh یعنی همان Nioh 2 بود. جدیدترین اثر از شرکت سازنده‌ی Koei Tecmo و شرکت منتشرکننده‌ی Team Ninja. این عنوان از تاریخ معرفی و رونمایی خود تا کنون، غوغا به پا کرده است و همه‌ی جامعه‌ی گیم را برای حضور خود هیجان زده‌ کرده است. مطمئناً شما هم پس از تجربه‌ی عنوان عالی‌رتبه‌ی Nioh، همچون من بسیار هیجان‌زده هستید و منتظر اتفاقات بیشتر برای عنوان Nioh 2 می‌باشید. حالا به نظر می‌رسد که جزئیات بیشتری از این عنوان به نمایش گذاشته شده‌ است و بنده هم به بررسی آنها خواهم پرداخت. شرکت‌های عظیم Koei Tecmo و البته Team Ninja به تازگی اعلام کردند که عنوان اختصاصی PS4 یعنی همان Nioh 2 یک دموی آزمایشی خواهد داشت تحت نام Last Chance Trial.

البته این دمو به صورت زمان محدود و از تاریخ ۲۸ فوریه تا ۱ مارچ قابل تجربه و بازی خواهد بود. این دمو که توسط توییتر رسمی و به زبان ژاپنی خود بازی Nioh معرفی شد، با یک تیزر کوتاه و جذاب همراه بود. این دمو چیز‌های زیادی را اضافه خواهد کرد. از Bossهای جدید گرفته تا Stageهای تازه که در هیچ یک از دموهای قبلی حضور نداشتند. بیش از این، این دمو به شما اجازه‌ی آن را می‌دهد که کارکتری که در بازی قبلی ساختید را مورد استفاده قرار دهید. اگرچه باید به یک جنبه‌ی منفی و تا حدی ناامید کننده نیز اشاره کرد. با وجود اینکه دموی جدید به شما این قابلیت را می‌دهد، باید بدانید که تنها بخشی از این دمو به بازی اصلی و تکمیل‌شده منتقل خواهد شد. این موضوع به این معناست که شما نمی‌توانید برای بازی اصلی در دموی این عنوان Grind کنید.

 

از دمو‌ی Last Chance تا بازگشت شخصیت William: بررسی اطلاعیه‌های بازی Nioh 2!

تصویری از حالت هنری و یا همان Art Style عنوان مورد انتظار Nioh 2

 

با این وجود، شما می‌توانید از دمو استفاده کنید تا کارکتر خود را خلق کنید. یعنی اگر شما در دمو یک شخصیت خلق کرده باشید، دیگر نیازی به بازسازی آن کارکتر نیست چراکه این شخصیت به بازی اصلی منتقل می‌شود و به شما این قابلیت را می‌دهد که به صورت مستقیم وارد بازی اصلی شوید. در نهایت نیز باید گفت که با به اتمام رساندن مرحله‌ی اول این دمو و منتقل کردن شخصیت خود به بازی، قابلیت استفاده از Kamaitachi Helmet به شما داده می‌شود که آیتمی مخصوص بسته‌های الحاقی یا همان DLC در بازی اصلی می‌باشد. این بسته‌ی الحاقی یا DLC تنها برای مدت زمان محدودی قابل دریافت خواهد بود. پس برای کسانی که آن را باز می‌کنند، پیشنهاد می‌کنم که فراموش نکنید که این آیتم را در بازی اصلی تحویل بگیرید.

 اما این موضوع تنها خبری نیست که درباره‌ی بازی Nioh 2 امروز منتشر شد، باید گفت که یک خبر، تا حدودی خارق‌العاده و در عین حال عجیب، هم زمان با این گزارش اعلام شد که بسیاری را خوشحال و عده‌ای را نیز گیج کرد. شرکت‌های همکار یعنی Koei Tecmo و البته Team Ninja به تازگی اعلام کردند که می‌توان بازی Nioh 2 را در دموی Last Chance Trial از تاریخ ۲۸ فوریه تا ۱ مارچ تجربه کرد. اما چیزی که از آن هم جالب تر و هیجان انگیز تر است، حضور شخصیت William Adams از عنوان Nioh در بازی تکمیل‌شده‌ی Nioh 2 است. (البته نه به آن شکلی که تصور می‌کنید.)

 

از دمو‌ی Last Chance تا بازگشت شخصیت William: بررسی اطلاعیه‌های بازی Nioh 2!

تصویری دیگر از استایل هنری خارق‌العاده‌ی عنوان مورد انتظار Nioh 2 که واقعاً تحسین برانگیز است.

 

البته قابلیت بازی کردن با این شخصیت فقط از لحاظ ظاهر امکان‌پذیر خواهد بود و شما قادر به استفاده از حرکات سابق او و یا قابلیت‌های مختلف او نخواهید بود. شرکت Koei Tecmo اعلام کرد که بازیکنان می‌توانند با استفاده از Save Dataی خود از بازی اول Nioh، دموی Last Chance Trial را در حالی بازی کنند که ظاهر شخصیت William Adams را دارند. این اتفاق از طریق Character Creation این دمو رخ می‌دهد و امکان‌پذیر است. البته جالب‌تر از آن این است که با منتقل کردن Save Dataی مخصوص دموی Last Chance Trial به بازی تکمیل شده و استفاده از آن، شما می‌توانید از این کارکتری که در دمو خلق کردید، در عنوان عرضه شده نیز استفاده کنید.

این به آن معناست که شما با ظاهر William Adams در بازی اصلی Nioh 2 بازی کنید. به غیر از چگونگی بازی کردن به عنوان William (در همین بخش) تمامی جزئیات دموی Nioh 2 تحت عنوان Last Chance Trial را برای شما گزارش کردیم. برخی از اطلاعات حال حاضر این عنوان شامل قابل بازی بودن YoshiP (شخصیت بازی Final Fantasy XIV) و جزئیات بخش Online Co-Op می‌شود. جالب توجه است که بازی Nioh 2 به تازگی Gold شد. (اصطلاحی به معنای تکمیل شدن پروسه‌ی ساخت یک عنوان به کار می‌رود) این اثر در تاریخ ۱۳ مارچ ۲۰۲۰ به صورت بین‌المللی و به صورت انحصاری برای PlayStation 4 عرضه خواهد شد.

منابع/Source

https://www.dualshockers.com/william-nioh-2-playable/ https://www.dualshockers.com/nioh-2-last-chance-trial-character-transfer/

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)