پیش‌خرید کردن خاطرات قدیم: معرفی بازی Animal Crossing New Horizons!

چندی پیش درباره‌ی حضور شرکت شناخته‌شده و پرطرفدار Nintendo در مراسم عظیم PAX East صحبت کردیم. در این خبر، بنده اعلام کردم که حضور شرکت Nintendo با دانستن این موضوع که تنها بازی مورد انتظار آنها در این لحظه Animal Crossing New Horizons است، بسیار عجیب می‌باشد. با این وجود به نظر می‌رسد که همین عنوان به تنهایی می‌تواند هیجان و Hype تمام اعضای جامعه‌ی گیم و البته طرفداران شرکت Nintendo را تحریک کند و همه‌ را به انتظار وا دارد. برای کسانی که با سری Animal Crossing آشنایی کافی را ندارند، باید گفت که قسمت اول این سری در سال ۲۰۰۱ توسط شرکت Nintendo ساخته و منتشر شد. این عنوان امیدی تازه به گیمرهایی داد که ارتباط اجتماعی چندانی نداشتند. (این اتفاق با قرار گرفتن این بازی در سبک Social Simulation صورت گرفت) به همین دلیل است که برای بسیاری از گیمرهای قدیمی، این سری جای خاصی در قلبشان دارد.

برای بسیاری از طرفداران، هنوز هم مانند یک رویاست که پس از گذشت این همه سال بالاخره یک عنوان از سری Animal Crossing عرضه خواهد شد. این بازی جدید را هم اکنون نه تنها Pre-Order بلکه می‌توانید Pre-Load نیز کنید. بله، کاملاً درست شنیدید، شما عنوان Animal Crossing New Horizons را می‌توانید در نیمه‌شب روز عرضه‌ی آن، یعنی ۲۰ مارچ، پیش از سایر بازیکنان تجربه کنید. تنها کافی‌ست که شما این اثر را Pre-Order کرده و سپس آن را به صورت Pre-Load در زمان‌بندی کنسول Nintendo Switch خود قرار دهید. طبیعتاً این تکنیک تنها در صورتی کارساز خواهد بود که شما بازی را به صورت دیجیتال خریداری و دانلود کرده باشید. بازی Animal Crossing New Horizons هم اکنون همانند تمامی بازی‌های سطح AAA قیمتی برابر با ۵۹،۹۹ دلار آمریکایی دارد.

 

پیش‌خرید کردن خاطرات قدیم: معرفی بازی Animal Crossing New Horizons!

بررسی فضا و طراحی کودکانه و نوستالژیک عنوان مورد انتظار Animal Crossing New Horizons.

 

اگر شما نیز مانند بسیاری دیگر از طرفداران نگران میزان حجمی‌ هستید که این بازی در Nintendo Switch و یا Micro SD Card شما اشغال خواهد کرد، دیگر نیازی به نگرانی نیست. این عنوان تنها حجمی معادل با ۷ GB را در کنسول شما اشغال خواهد کرد که تنها ۲ GB از حجم عنوان Mario Odyssey بیشتر است و از حجم باورنکردنی بازی Super Smash Bros Ultimate که ۱۴ GB بود بسیار کمتر می‌باشد. (البته این حجم در مقایسه با سایر عناوین AAA بسیار ناچیز است.) اگر شما می‌خواهیم بازی Animal Crossing New Horizons را به صورت تکمیل شده تجربه کنید، باید مبلغ بیشتری را پرداخت کنید. گیمرها و پلیرهایی که Subscriber سیستم Nintendo Switch Online هستند قابلیت Back up کردن Saveهای خود را خواهند داشت، اگرچه شرکت Nintendo هنوز مشخص نکرده است چگونه این عمل امکان‌پذیر است.

همچنین معلوم نیست که آیا بازکنان برای استفاده از سرویس‌های بخش‌های Multiplayer این بازی نیازی به خریداری Nintendo Switch Online Subscription دارند یا نه. شرکت Nintendo یک نسخه‌ی Nintendo Switch Special Edition را منتشر کرد برای جمایت از عرضه‌ی بازی Animal Crossing New Horizons. در این نسخه از Nintendo Switch رنگبندی‌ها به صورت سبز Pastel و آبی می‌باشد. (این رنگ‌ها برای Joyconهای این نسخه و Nook آن هستند.) یک نسخه‌ای‌ست که تمامی طرفداران سری Animal Crossing باید حتماً آن را خریداری کنند. شما هم اکنون می‌توانید بازی Animal Crossing New Horizons را در Nintendo E-Shop و یا در سایت اصلی خریداری کنید.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)