کهنه‌کار گیم همچنان در تبعید فعال است: بررسی شایعات درباره‌ی بازی Path of Exile!

در سال ۲۰۱۳ عنوانی به نام Path of Exile برای پلتفورم WINDOWS عرضه شد و باعث شد بسیاری از خواستاران تنوع در گیمپلی را خوشحال شوند و چندی بعد در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۹، برای پلتفورم‌های Xbox One و کنسول PS4 عرضه شد. در این عنوان شما مأموریت‌های سرگرم‌کننده‌ای را از شخصیت‌های غیرقابل‌ بازی یا همان NPC دریافت می‌کنید و سپس در دنیایی بسیار عظیم و Randomly Generated (به صورت شانسی ساخته‌شده) و با دیدی به شکل Top-Down (با الهام‌های بسیار از بازی Dota II) به تکمیل این مأموریت‌ها می‌پردازید. با وجود اینکه گیمپلی این بازی به نظر حوصله سر بر می‌رسد، بسیار جذاب و لذت‌بخش است . تا حدی که هنوز هم برای این عنوان محتوا عرضه خواهد شد. برای مثال بازی Path of Exile به رشد خود در سال ۲۰۲۰ ادامه خواهد داد. (با وجود اینکه ادامه‌ی آن و قسمت بعدی آن معرفی و توسط شرکت Grinding Gear Games تأیید شده است.) هرچند که در این لحظه اطلاعات منتشرشده بسیار کم است اما یک پست بلاگ اطلاع داده است که بازی رایگان و Action RPG برای خود ۴ بسته‌ی الحاقی جدید در این سال خواهد گرفت که به شدت برای برنامه‌ریزی این بازی و شرکت عجیب است.

 

کهنه‌کار گیم همچنان در تبعید فعال است: بررسی شایعات درباره‌ی بازی Path of Exile!

تصویری کلی از فضا و گرافیک بازی هنوز فعال Path of Exile

 

جزئیات اولین بسته‌ی الحاقی، همان ۳٫۱۰٫۰، احتمالاً در ماه آینده معرفی می‌شود، درحالیکه در گزارش‌هایی در سال گذشته گفته شده بود، قرار است در ماه مارچ عرضه شود. نسخه‌های ۳٫۱۱٫۰، ۳٫۱۲٫۰ و ۳٫۱۳٫۰ در ادامه‌ی سال عرضه خواهند شد. توضیحی که برای این آپدیت ارائه شده است، می‌گوید:

زمان‌بندی این بسته‌های الحاقی ممکن است یک یا دو هفته با بسته‌های سال گذشته فرق داشته باشند. چراکه ما در حال برنامه‌ریزی از میان تعطیلات و Eventهای مختلف هستیم. ما می‌خواهیم مطمئن شویم که گزینه‌های بزرگ‌تر و مهم‌تر وقت کافی برای مورد تجربه قرار گرفتن را داشته باشند. و البته عنوان Path of Exile 2 که به عنوان آپدیت ۴٫۰٫۰ شناخته می‌شود، اطلاعات بیشتری در این بار در اواسط سال منتشر خواهد شد. ساخته شدن آپدیت ۴٫۰٫۰ ادامه خواهد یافت و تیم سازنده بسیار سخت کوشانه به کار بر روی محتوایی که در مراسم دموی ExileCon Act One نمایش داده نشده، مشغولند. ما انتظار داریم که در میانه‌ی سال با محتوای متنوع‌تر همراه با ویژگی‌های تازه‌ای دربرابر طرفداران حاضر شویم. شاید در مراسم E3. ما زمانیکه برنامه‌ریزی‌های دقیق را انجام دهیم به شما اطلاع خواهیم داد.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)