بازگشت کهنه‌کار جشنواره‌های گیم: معرفی زمان و شرکت‌کنندگان مراسم PAX East!

و حالا نوبت به PAX East رسیده است. در سال ۲۰۰۴، مراسم PAX یا همان Penny Arcade Expo اولین حضور خود را در صنعت گیم تجربه کرد. این مراسم توسط آقایان Jerry Holkins و البته Mike Krahulik خلق شد. آنها اینکار را برای ساخت یک مراسم اختصاصی برای گیم و بازی انجام دادند. از آن سال تا کنون، ما شاهد حضور این مراسم به صورت سالیانه و به طرز غیر باوری گسترده بودیم. این جشنواره که ابتدا تنها به صورت PAX آغاز شد با گذر زمان صاحب نسخه‌های متفاوتی از خود همچون PAX East، PAX South و یا PAX Prime و البته PAX Dev شد. این نسخه‌های مختلف همه‌ در کنار هم، در طول سال برگزار می‌شوند. برای مثال ما در سال ۲۰۱۵ شاهد حضور مراسم PAX South، PAX East، PAX Dev، PAX Dev، PAX Prime و البته PAX Australia بودیم که بسیار تحسین برانگیز و جذاب است.

 جشنواره‌ی PAX East در آینده‌ای نزدیک این ماه در شهر Boston برگزار می‌شود و هم سازنده‌های Indie و هم سازندگان عناوین AAA در آن حضور خواهند یافت تا از پروژه‌های جدید خود رونمایی کنند. مسئول برگزاری یعنی Penny Arcade لیستی از تمامی سازندگان و منتشرکنندگانی که در این مراسم از تاریخ ۲۷ فوریه تا ۱ مارچ حضور خواهند یافت منتشر کرده است. بر اساس این لیست، شاهد بیش از ۳۰۰ شرکت‌کننده‌ی Exhibitor خواهیم بود. این موضوع مطمئناً به این معناست که ما شاهد موج بزرگی از رونمایی‌های جدید و تاریخ انتشارات نو برای عناوین مورد انتظار امسال خواهیم بود.

 

بازگشت کهنه‌کار جشنواره‌های گیم: معرفی زمان و شرکت‌کنندگان مراسم PAX East!

تصویری از یکی از مراسم PAX East و تعداد باورنکردنی شرکت‌کنندگان در این جشنواره‌ی کهنه‌کار و عالی.

 

چیز عجیبی که می‌توان دید، حضور شرکت Nintendo با وجود نداشتن یک عنوان جدید برای عرضه به غیر از Animal Crossing New Horizons است که در ماه مارچ منتشر خواهد شد. شرکت Nintendo یکی از شرکت‌کنندگان دائمی این مراسم است و به صورت سالیانه در جشنواره‌ی PAX East شرکت می‌کند. اما پی بردن به سورپرایزی که این شرکت برای این مراسم آماده کرده است هیجان انگیز و جالب خواهد بود. مثل همیشه، شرکت PlayStation در جشنواره‌ی امسال حضور خواهد داشت در حالیکه شرکت Xbox قیاب خود از جشنواره‌ها را از پیش نیز طولانی‌تر می‌کند. پلتفورم Streaming شرکت Microsoft تحت نام Mixer نیز یک بوفه خواهد داشت، اما من جای شما بودم انتظار تجربه‌ی عناوین انحصاری First Party نخواهم داشت. البته بوفه‌ی فوق‌العاده‌ی Indie Mega Booth نیز باز خواهد گشت.

این بوفه مخصوص افرادی‌ست که برای جدیدترین عناوین مستقل و یا Indie هیجان‌زده هستند. در کنار لیست شرکت‌کنندگان Exhibitor، علاقه‌مندان می‌توانند بفهمند که هر Panel و هر شرکت در کجا و در چه زمانی قرار خواهد داشت. اگر شما نیز در نزدیکی منطقه‌ی Boston زندگی می‌کنید یا اینکه شرایط مناسب برای مسافرت به این مراسم فوق‌العاده را دارید، حتماً PAX East را در نظر داشته باشید. اگر می‌توانید بهتر است که برنامه‌ی ۴ روزه‌ای برای پنج‌شنبه، جمعه، شنبه و یا یکشنبه داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر درباره‌ی این مراسم فوق‌العاده یعنی همان PAX East، شما می‌توانید به سایت اصلی این جشنواره مراجعه کنید. مطمئن باشید که برای اخبار و جزئیات جشنواره‌ی خارق‌العاده‌ی PAX East با ما همراه باشید.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)