ترس را در روز عشق تجربه کنید: ویدئوی روز ولنتاین بخش PlayStation شرکت Sony!

و اما ویدئویی بسیار عجیب و جالب از سوی بخش PlayStation شرکت Sony. همه‌ی ما می‎‌دانیم که PlayStation در طول سال‌های فعالیتش، ویدئوها و تبلیغات بی‌اندازه عجیبی ساخته است، اما تبلیغ جدیدی که امروز شرکت Sony عرضه کرد و با روز ولنتاین ارتباط دارد، ممکن است عجیب‌ترین ویدئویی باشد که ما از این شرکت می‌بینیم. تبلیغ جدید بخش PlayStation شرکت Sony تحت عنوان Feel the Power of PlayStation یا همان “قدرت PlayStation را احساس کنید”، گروهی از سربازان را دنبال می‌کند که در حال پایین رفتن از یک تونل زیرزمینی مخفی هستند. این تبلیغ به صورت Live-Action یا همان فیلمی می‌باشد (یعنی برای ساخت آن از بازیگران واقعی استفاده کردند و به صورت انیمیشن نیست) در ادامه، این گروه از سربازان به راه خود ادامه می‌دهند تا اینکه وارد اتاقی مرموز و عجیب می‌شوند. در این اتاق آنها با صحنه‌ای ترسناک و وحشتناک مواجه می‌شوند.

 صدها قلب انسان که خارج از بدن آنها قرار دارند. البته اینجا عجیب‌ترین بخش این ویدئو نیست. شوکه‌کننده‌ترین و ترسناک‌ترین بخش این ویدئو وصل بودن این قلب‌ها از طریق چند سیم به کنسول‌های PS4ای می‌باشد که بالای آنها قرار دارند و به نظر می‌رسد که با پمپاژ این قلب‌ها، روشن می‌شوند. تبلیغ به شکلی بسیار عجیب و با مشاهده‌ی قلبی که علامت‌های Square، Circle، Triangle و البته Cross (که به نمادهای کنسول PlayStation تبدیل شده‌اند) بر روی آن حکاکی شده‌ پایان میابد. پس منظور از این ویدئو چیست دقیقاً؟ من به شخصه هیچ ایده‌ای ندارم. مطمئناً اشاره‌ای به رابطه‌ی ما و PlayStation دارد اما معلوم نیست که این رابطه به چه شکلی به تصویر کشیده شده است. آیا این تریلر نشانه از وابستگی ما به PlayStation دارد یا اینکه می‌خواهد علاقه‌ی ما به این کنسول را دلیل کار کردن آن اعلام کند؟

 

 

دوباره باید بگم که کنسول PlayStation اصلاً با این تبلیغات عجیب، شوکه‌کننده و یا ترسناک غریبه نیست. تنها چند ماه پیش بود که ما تبلیغی برای Death Stranding دیدیم که شرکت Sony منتشر کرده بود و برای PS4 Pro ساخته شده بود. اسم این ویدئو Feel the Power of Pro بود که یعنی قدرت Pro را احساس کنید. (به نظر می‌رسد که شرکت Sony علاقه‌ی زیادی به انتقال دادن احساسات دارد.) در این تبلیغ، یک مرد در حین بازی کردن و تجربه‌ی عنوان Death Stranding آنقدر گریه کرد که کل شهر را سیل گرفت. من واقعاً مطمئن نیستم که این شرکت چگونه این ایده‌های عجیب و شوکه‌کننده را خلق می‌کند اما تا حدودی باور دارم که گزینه‌های روانگردان در ساخت آنها دست دارند. در هر صورت، اگر PlayStation تا این اندازه تبلیغ‌های مخصوص PS4 را عجیب کرده است، پس من بی‌صبرانه منتظر دیوانگی هستم که در انتهای امسال و با عرضه‌ی کنسول PS5 شاهد آن خواهیم بود.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)

نمره یاب