سورپرایزی که همه انتظارش را داشتند: معرفی و رونمایی از لوگوی PS5!

رئیس و مدیر عامل بخش PlayStation شرکت Sony، آقای Jim Ryan امروز توجه همه را در مراسم CES 2020 جلب کرد و بالاخره از… علامت PlayStation 5 رونمایی کرد. در حال ایونت اصلی CES شرکت Sony، آقای Ryan چند نقطه‌ی مهم را برای PlayStation 4 قبل از نسل بعد کنسول‌ها معرفی کرد. غیر از اینکه تاریخ عرضه‌ی این کنسول یعنی طی تعطیلات ۲۰۲۰ تأیید کرد، او از لوگوی جدید کنسول PS5 هم رونمایی کرد. اگر شما با آن آشنا نیستید، لوگوی کنسول PlayStation 5 شبیه PlayStation 3 و PlayStation 4 می‌باشد. با این تفاوت که به جای عدد ۳ یا ۴، عدد ۵ در مقابل کلمه‌ی PlayStation قرار دارد.

Ryan همچنین تأیید کرد که اطلاعات بیشتری درباره‌ی کنسول PlayStation 5 در آینده به نمایش گذاشته می‌شود. اما با در نظر گرفتن اینکه تازه اول سال است و ماه ژانویه. انتظار می‌رود که کل تقویم باری رونمایی‌های بیشتر خالی شده باشد. پس حتماً در انتظار ایونت‌های بیشتر مرتبط با کنسول PlayStation 5 باشید. با وجود اینکه اخبار علامت PS5 کسی را شوکه نکرد، اطلاعاتی درباره‌ی پایان دوران کنسول PlayStation 4 به دست ما رسید. این اطلاعات شامل فروش ۱۰۶ میلیون کنسول PS4، تعداد ۱٫۱۵ میلیارد بازی بر روی این پلتفورم، ۵ میلیون دستگاه PlayStation VR و البته ۱۰۳ میلیون کاربر فعال ماهانه شدیم. البته قابل ذکر است که ۳۸٫۸ میلیون نفر از این کاربران عضو شبکه‌ی PlayStation Plus هستند.

 

سورپرایزی که همه انتظارش را داشتند: معرفی و رونمایی از لوگوی PS5!

تصویری از رئیس و مدیر عامل بخش PlayStation شرکت Sony آقای Jim Ryan

 

به نظر ما و بسیاری دیگر از منتقدین و خبرنگاران، بازی‌های بسیاری برای کنسول PS5 در دست ساخت‌اند. شرکت Microsoft در مسابقه‌ی نسل بعد کنسول‌ها بسیار جلوتر است چراکه برعکس PlayStation آنها از طراحی و شکل و ظاهر Xbox Series X رونمایی کردند. شرکت Sony در مقایسه با آنها تقریباً هیچ حرفی درباره‌ی کنسول خود یعنی PlayStation 5 نزده است و تصمیم گرفته تا اطلاعات را کم کم و آهسته منتشر کند. (که این شامل اسم و لوگوی این کنسول می‌شود)

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)