نبود یک عنصر که در تمامی اعضا حس می‌شود: معرفی غیاب PS5 در E3 2020!

در حال حاضر، یکی از داغ‌ترین موضوعاتی که همه منتظر اخبار بیشتر درباره‌ی آن هستند، بدون هرگونه شکی، کنسول‌های PS5 و البته رقیب آن Xbox Series X مرکز این انتظارات هستند. از زمانیکه فهمیدیم نسل بعدی و نهم کنسول‌ها در تعطیلات سال ۲۰۲۰ یا همان دوران Christmas شروع می‌شود، همه‌ی جامعه‌ی گیم بی‌اندازه و ورای باور منتظر اخبار جدید از هر دو سو بودند و امروز از اطلاعاتی با خبر شدیم که ممکن است طرفداران یکی از این دو کنسول را خوش‌حال نکند. این خبر مربوط به کنسول PS5 و شرکت معروف و شناخته‌شده‌ی Sony می‌باشد. شرکت عظیم Sony در مراسم شناخته‎شده‌ی E3 برای دفعه‌ی دوم به صورت پشت سر هم حضور نخواهد یافت، شرکت Sony هم این خبر را تأیید کرده است. در یک پیغام به GameIndustry.biz، شرکت سازنده‌ی PlayStation مشخص کرده است که رویای مراسم E3 2020 برای آنها و چیزی که در نظر دارند مناسب نمی‌باشد. در ادامه به صحبت‌های یکی از سخنگوهای شرکت Sony می‌پردازیم. در این صحبت‌ها، این فرد به تشریح دلایل حضور نیافتن شرکت در این جشنواره پرداخته و توضیحاتی را برای GamesIndustry داده است.

نبود یک عنصر که در تمامی اعضا حس می‌شود: معرفی غیاب PS5 در E3 2020!

کابوسی که به واقعیت می‌پیوندد. شرکت Sony برای دومین سال پی در پی در مراسم E3 حضور پیدا می‌کند.

 

این فرد در سخنان خود اینگونه گفت:

بعد از سنجش‌هایی که در بخش SIE یا همان شرکت Sony Interactive Entertainment انجام شد، تصمیم گرفتیم که شرکت نکنیم. ما احترام بسیار زیادی برای ESA به عنوان یک شرکت داریم، اما احساس کردیم که رویایی که E3 2020 در ذهن دارد، شامل حضور ما نمی‌شود و مکان مناسبی برای تمرکز ما نیست. به جای این مراسم، شرکت Sony در صدها Event مخصوص مشتریان در سرتاسر دنیا حضور پیدا خواهد کرد. چراکه کنسول PlayStation 5 امسال عرضه خواهد شد، شرکت Sony نیز میزبان کنفرانس خبری خاص خود خواهد بود. این موضوع همراه Livestreamهای مراسم State of Play صورت خواهد گرفت.

 

نبود یک عنصر که در تمامی اعضا حس می‌شود: معرفی غیاب PS5 در E3 2020!

 

شرکت نکردن شرکت Sony در سال گذشته در مراسم موضوع بزرگی‌ست. در حالیکه شرکت‌های Activision و Electronic Arts یا همان EA در سال‌های اخیر حضورهای خود را در جشنواره‌های بسیاری، کم کرده‌اند، حضور نیافتن شرکت عظیم و سازنده‌ی کنسول‌های PlayStation در بزرگ‌ترین مراسم گیمینگ سال، بسیار عجیب و باورنکردنی بود. در کنار این موضوع، ما همیشه با اعلامیه‌ها و تریلر‌های مرتبط با پلتفورم WINDOWS مواجه هستیم. موضوعی که شرایط رقابت PS5 با Xbox Series X را بدتر هم می‌کند این است که شرکت Microsoft در این مراسم شرکت خواهد کرد.

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)