معرفی و بررسی آپدیت Operation Void Edge مخصوص بازی Rainbow Six Siege!

بدون شک پرطرفدارترین و شناخته‌شده‌ترین بازی FPS در بین جامعه‌ی گیم Rainbow Six Siege می‌باشد که با گیم‌پلی متفاوت خود توانست تا نظر مردم را به خود جلب کند و منتقدین را شکست دهد. این عنوان که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد، در ابتدا با واکنش منفی منتقدین رو به رو شد، اما در حالیکه منتقدین از آن برداشتی منفی کردند، این مردم بودند که بسیار به این عنوان جالب و نوین علاقه‌مند شدند. در طول سال‌ها، Operatorهای جدید بسیاری به بازی اضافه شدند و امروز به نظر می‌رسد که یکی از همان روز‌های رونمایی از شخصیت جدید است. در طول مراسم Six Invitational 2020، آپدیت شماره‌ی Y5S1 بازی Rainbow Six Siege تحت عنوان Operation Void Edge به صورت رسمی معرفی شد. درست همانند آپدیت‌های قبلی، این آپدیت نیز شامل یک Attack Operator و البته یک Defense Operator به همراه یک Map Rework می‌باشد.

شخصیت Defend Operator جدید از کشور Jordan می‌آید و Oryx نام دارد، او اساساً Kool-Aid Man است (شخصیتی کمدی که نماد دارو‌های Kool-Aid بود) این شخصیت Gadget جدیدی ندارد، بلکه از بدن و قدرت خود برای خراب کردن Soft Wallها و حتی Barrierها استفاده می‌کند. (اسم این قابلیت او Remah Dash است) در نتیجه، این کارکتر برای ضد حمله زدن علیه کارکتر‌های Shieldدار همچون Montagne عالی‌ست چراکه این ضربه‌ی اون Operatorها را به زمین می‌کوبد. البته این Defender جدید بازی Rainbow Six Siege می‌تواند از Hatchها نیز بالا برود که این قابلیت، او را به یکی از سرعتی‌ترین Operatorهای بازی تبدیل می‌کند.

 

 

شخصیت بعدی که معرفی شد، کارکتر Attack Operator جدید است که Iana نام دارد و در Operation Void Edge به R6 خواهد آمد. این شخصیت با خود Gadget بسیار کاربردی را به تیم Attackers می‌آورد. Gadget جدید که Gemini Replicator نام دارد، اجازه می‌دهد تا این Operator هلندی از خود یک Hologram درست کند که دقیقاً مثل او راه‌ می‌رود، حرف می‌زند و ظاهر او را دارد. این Hologram توسط بازیکنان قابل کنترل است و اساساً به عنوان نوعی Drone عمل می‌کند و به شما اجازه‌ی جمع‌آوری اطلاعات درباره‌ی دشمن و موقعیت آنها را می‌دهد. برای فریب دادن حریف نیز بسیار مناسب است. باید گفت که Map Rework این آپدیت مخصوص Oregon است. در حالی که تغییرات ایجاد شده چندان عظیم نیستند.

تعدادی از این تغییرات شامل یک Visual Rehaul، راه‌های ورودی اضافه‌شده (و کم شده)، یک مسیر ارتباطی میان آشپزخانه و Big Tower و خیلی چیزهای دیگر می‌شود. در کنار این موارد تعداد Soft Wallها نیز از قبل بیشتر شده است که محیط را برای Operator جدید یعنی همان Oryx آماده می‌کند. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد شخصیت‌های Iana و Oryx و Rework شدن نقشه‌ی Oregon پیدا کنید، تریلری که در بخش بالایی برایتان قرار دادیم را مشاهده کنید. اگر شما برای Season جدید هیجان‌زده و Hyped هستید، می‌توانید همین الان بازی Rainbow Six Siege را برای WINDOWS، PS4 و یا Xbox One خریداری کنید.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)