۵۵ میلیونی شدن بازی محبوب Rainbow Six Siege اثر شرکت UBISOFT!

یکی از موفق‌ترین و پرطرفدارترین عناوینی که در طول ۵ سال فعالیت خود توانسته به پیشرفت‌های باورنکردنی دست پیدا کند، عنوان Rainbow Six Siege می‌باشد. این بازی که ساخته‌ی شرکت UBISOFT است از سال ۲۰۱۵ که منتشر شده تا کنون توانسته تا حد غیرقابل باوری پیشرفت کند. به نظر می‌رسد که بازی Tactical First Person Shooter شرکت UBISOFT به رشد خود ادامه خواهد داد. بازی Rainbow Six Siege هم‌ اکنون بیش از ۵۵ میلیون بازیکن Registerشده دارد. این عنوان یکی از آخرین بازی‌هایی بود که آقای Tom Clancy (خالق کتاب‌هایی که بازی‌های Rainbow Six، Splinter Cell، Ghost Recon و خیلی عناوین دیگر از آنها الهام گرفته اند.) بر آن نظارت داشت. پس از فوت این فرد بزرگ، پسر او یعنی همان Thom Clancy فرمان این سری‌های خارق‌العاده را به دست گرفت. در گزارش ربع سوم فروش‌های IPهای شرکت UBISOFT، به نمایش گذاشته شد که بازی Rainbow Six Siege به این نقطه‌ی خارق‌العاده‌ی فروش دست پیدا کرده است.

در کنار این اتفاق، گزارش‌ها نشان می‌دهند که این عنوان به رکوردی جدید در زمینه‌ی بازیکنان فعال ماهانه در ماه دسامبر ۲۰۱۹ دست پیدا کرد. البته هدف UBISOFT همیشه افزایش وفاداری و لذت بازیکنان بوده است. در صورت افزایش وفاداری بازیکنان، سرمایه‌گذاری برای خرید DLC، Season Pass، Subscription، Digital Items و البته تبلیغات نیز بیشتر می‌شود. در نهایت هم ما شاهد یک افزایش چشمگیر در زمینه‌ی درآمد روزانه‌ی بازیکنان می‌باشیم. به نظر می‌رسد نقد‌های منفی که بازی Rainbow Six Siege در سال ۲۰۱۵ و در هنگام انتشار گرفت هیچ تأثیری روی حمایت UBISOFT از این بازی و تبدیل کردن آن به یکی از بهترین بازی‌های First Person Shooter نداشت.

 

55 میلیونی شدن بازی محبوب Rainbow Six Siege اثر شرکت UBISOFT!

شرکت UBISOFT با نادیده گرفتن منتقدین و خدمت به مردم، عنوان Rainbow Six Siege را به اوج حقیقی خود رساند.

 

عنوان Rainbow Six Siege تقریباً یک بازی کاملاً متفاوت نسبت به روز انتشار آن است. هم اکنون، با محتوای بسیار، حمایت بی‌وقفه، یک جامعه‌ی بسیار فعال و عظیم و البته ESport League مخصوص خود، به نظر می‌رسد که این بازی به این زودی‌ها جایی نخواهد رفت. در واقع، حقیقت این است که کارگردان بخش ESports این اثر، یعنی آقای Wei Yu در مصاحبه‌ای اعلام کرد یک برنامه‌ی بالای ۱۰ سال برای Rainbow Six Siege دارند که در انتهای آن، این عنوان ۱۰۰ شخصیت یا همان Operator مختلف خواهد داشت. بنده به شخصه باور دارم که بازی Rainbow Six Siege بهترین عنوان Shooter در صنعت گیم کنونی‌ست. نه تنها گیم‌پلی فوق‌العاده‌ و حمایت بی‌وقفه دارد بلکه هر آپدیت Seasonal حسی کاملاً جدید به بازی می‌آورد.

با وجود اینکه برخی از Operatorها Gadgetهای نسبتاً مشابهی به یکدیگر دارند، حس بازی‌ کردن و کاربرد هر یک از آنها بینهایت با دیگر فرق دارد و تنوع را به وسط می‌آورد. این بازی یک عنوان به شدت قدرتمند و عالی‌ست و از همه جالب‌تر، نسبت به تمامی Shooterهای قبل از آن متفاوت و خاص است. (حتی پس از گذشت ۵ سال از انتشار آن.) بازی محبوب و پرطرفدار Rainbow Six Siege هم اکنون بر روی پلتفورم‌های WINDOWS، PS4 و البته Xbox One قابل تجربه است. آخرین آپدیت این بازی یعنی Operation Shifting Tides، اولین Bolt Action Rifle این بازی را معرفی کرد. این اتفاق در کنار رونمایی از Gadgetهای جدید و یک نسخه‌ی Reworkشده از مپ Theme Park افتاد.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)