سیستم Law and Bounty در این ماه به Red Dead Online اضافه میشود

اگرچه در هنگام راه اندازی این گزینه در کنار قسمت تک نفره بازی Red Dead Redemption 2 موجود نبود،ولی بخش آنلاین بازی red dead redemption 2 با اینکه هنوز در قالب نسخه بتا در دسترس  است،در حال توسعه محتوا برای آن است.حالت های جدید نیز با نام تجاری Battle Royale Gun Rush همراه با سایر به روز رسانی ها و اصلاحات کوچک ظاهر می شوند. در یک پست جدید در Rockstar Newswire، بروز رسانی  بعدی برای Red Dead Online، شامل محتوای بیشتر و بسیاری از پیشرفت ها و تجربه جدید را، نشان داده است.یکی از بزرگترین تغییراتی که در این آخرین بروزرسانی Red Dead Redemption 2 منتشر شد، موضوع گریز از پخش و گرایش های مخرب آنلاین را در بر می گیرد. در تلاش برای به حداقل رساندن این رفتار، Rockstar Games دید بازیکنان را در فاصله های طولانی کاهش می دهد، به این معنی که موقعیت نقشه بازیکنان برای دیگران نمایش داده نخواهد شد، مگر اینکه در ۱۵۰ متری همدیگر قرار داشته باشند.

علاوه بر این، یک سیستم جدید اضافه شده است که بازیکنان بیش از حد،تهاجمی را برجسته می کند. اساسا، اگر یک بازیکن رفتارهایی را نشان دهد که بیشتر و بیشتر خصمانه باشد،مانند کشتن بازیکنان دیگر و یا اسب های خود را در مسابقه آزار دهد، موقعیت خود را از طریق نقطه ای که به تدریج از آبی به قرمز تیره تر می شود، برای سایر بازیکنان قابل مشاهده میکند.با استفاده از سیستم Parley،بازیکنان حتی پس از تنها یک کشتن،همه را به سوی خود حمله ور کنند. از سوی دیگر،همچنین می توانند یک فاجعه را آغاز کنند که از مناقشات یک جنجال نیمه وقت شروع شود.

 

یکی دیگر از بخش های اصلی این Redemade Redemption Redemption 2 در فوریه ۲۶، انتشار نسخه ی Hunters Bounty و قانون بهینه سازی است. به طور مثال مرتکب شدن به جرم‌هایی همچون کشتن دوستان باعث می‌شود که باونتی شما افزایش  و افتخار شما کاهش یابد. البته جرم‌های سبک‌تر تنها روی سیستم افتخار شما تاثیر می‌گذارد و باونتی شما را افزایش نمی‌دهد. اگر میزان باونتی شما به حد نصابی برسد، دستور مرگ شما صادر می‌شود و شکارچی‌های باونتی که در قالب NPCها در بازی حضور دارند به دنبال شما می‌آیند تا نابودتان بکنند.
به روز رسانی جدید Red Dead Online بسیار بیشتر است،از جمله چالش های روزانه که جایزه های طلایی و XP را افزایش می دهند. چالش ها هدف پوشش همه انواع گیم پلی آنلاین از جمله جمع آوری انواع خاصی از گیاهان، فروش انها، پاکسازی پنهان و بیشتر را دارند. آخرین قطعه این به روز رسانی نیز متعادل سازی سلاح، رفع اشکال و پیشرفت های ان است.درست مثل GTA Online، واضح است که Rockstar قصد دارد تا این قسمت Red Dead Redemption 2 را تا زمانی که بتواند، به روز نگه دارد.Red Dead Online در حال حاضر در نسخه بتا برای PS4 و Xbox One در دسترس است.

 

gamerant.com

https://gamerant.com/red-dead-online-law-bounty-system/

[collapse]

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)