ترجمه و بررسی تریلر بازی Red Dead Redemption 2

طبق  وعده چند روز  پیش راکستار بالاخره   اولین تریلر گیمپلی بازی RD 2 امروز رونمایی شد که جزپیات و  اطلاعات زیادی از این عنوان مورد انتظار منتشر گردید که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

تریلر گیم پلی بازی با زیرنویس فارسی

در این تریلر  راکستار  نشون داد  قصد داره دنیای جدید و پویایی خلق کنه که فقط جهان باز نباشه و دارای عمق بیشتر و با جزیات بیشتری همراه باشه  که در ادامه به بررسی ان می پردازیم.

در بازی انواع اقسام روستا ها  و شهر ها خواهیم داشت و همچنین انواع npc خواهیم داشت که هر کدوم داستان و شخصیت خود را خواهند داشت

وسعت بازی خیلی بیشتر از نسخه قبل خواهد بود که شامل انواع پوشش گیاهی مثل  کوه ها ،دشتها،جنگل ها، مرداب ها و کویر ها خواهد بود

در بخش درگیری مسلحانه و غیر مسلحانه بازی ارتقا زیادی کرده و مثلا در درگیری غیر مسلحانه شما چندین کمبو خواهید داشت و در بخش مسلحانه شما میتوانید همانند مکس پین  میتونید در یک دستتون  کلت دستتون بگیرید و در دست دیگرتون یک اسلحه سنگین دستتون بگیرید . سیستم گان پلی بازی هم جزییات زیادی داره  و هر اسلحه قابلیت مخصوص خودشو داره مثلا ریلود اسلحه ها فرق داره یا قدرت یا صدای اسلحه ها باهم متفاوت خواهند بود

در بازی حیوانات نقش  مهمی خواهند داشت و طبیعی هست تنوع زیادی داشته باشیم مثل انواع خزندگان و پرندگان و…

بعضی از حیوانات مخصوص یک سری از کار ها هستند مثلا انواع اسب با کاربرد مختلف را خواهیم داشت (اسب برای بار یا اسب برای سوار کاری)

حیوانات را میتوانید شکار کنید  و اگر یک حیوان زحمی کنید میتوانید  با دنبال کردن ردش ان شکار کنید و از پوست و گوشتش استفاده کنید.

شما در نقش شخصیتی به نام ارتون مرگان بازی میکنید که با یک گروه خلاف کار زندگی میکنه که از تمدن دوری میکند.این گروه جای ثابتی نداند و هر بار بنا به اقتضا جاهای مختلفی کمپ میکنند که در کمپ افراد استراحات میکنند ، غذا میخورند ، بازی میکنند و داستان هایشان را به هم میگویند.

به طور کلی اعمال شما عواقبی در پی دارد شما میتوانید با شکار حیوانات و غذا اوردن برای کمپ به هم کمپیان خود کمک کنید که باعث محبوبیت شما میشود.

همچنین میتوانید ماموریت افراد کمپ را انجام دهید که باعث کشف شدن راز هایی برای شما شود.

راه های ارتباطی زیادی با  حرف زدن ایجاد شده و شما میتوانید با حرف زدن  هم مشکل برای خودتون بتراشید  یا حتی با حرف زدن با کلانتر مشکل خود را حل کنید یا یک شاهد تهدید کنید و بترسونید که علیه شما شهادت نده.

 

بازی RED DEAD Redemption 2  در  ۴ آبان برای کنسول های نسل هشتمی PS4 -XBOX ONE منتشر خواهد شد.

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)