تاریخ انتشار بسته الحاقی رایگان Ghost Survivors بازی Resident Evil 2 مشخص گردید

همانطور که از Capcom انتظار میرفت Resident Evil 2 در نهایت به خوبی سرانجام یافت و منتشر شد، اما هنوز برخی مطالب اضافی در فروشگاه برای این بازی بقا و وحشت وجود دارد. ناشر اعلام کرده است که بسته الحاقی Ghost Survivors را در تاریخ ۱۵ فوریه (۲۶ بهمن ماه) منتشر خواهند کرد، که به بازیکنان امکان بازی با سه شخصیت و دیدگاه جدید را می دهد.طبق گفته کپکام در Ghost Survivors بازیکنان با سه کاراکتر جدید که بازمانده از راکون سیتی هستند اشنا میشوند.

هر یک از این خط‌ های داستانی به سرگذشت یکی از اشخاصی می‌پردازد که در شهر راکون سیتی بوده و نتوانسته‌اند از ویروس مهلکی که در شهر وجود دارد جان سالم به در ببرند، داستان‌های مجزا Runaway و Forgotten Soldier و No Time To Mourn نام دارند.بازیکنان با کارکترهای جدید شامل رابرت کندو مالک فروشگاه اسلحه ، دختر شهردار و سرباز فراموش شده از گروه HUNK بازی می کنند.

Resident Evil 2 در تاریخ ۲۵ ژانویه برای PS4، Xbox One و PC عرضه شده است و قبلا ثابت کرده است که موفقیت بزرگی برای Capcom است. در انگلستان، این بازی در بالای نمودار فروش فیزیکی است. این عنوان از منتقدان  GameSpot نمره عالی گرفت و تقریبا ستایش جهانی را برای خود به ارمغان اورده است؛ ما (GameSpot) در بررسی خود به ان نمره ۹/۱۰  داده ایم و آن را “یک تجربه وحشتناک مانند هیچ بازی دیگری” نامیدیم.

“Resident Evil 2 نه تنها بازسازی ستاره ای از نسخه اصلی است، بلکه منتقد Alessandro Fillari درباره ان نوشت : این یک بازی وحشت قوی است که شرایط اضطراب و غم انگیز را ارائه می دهد و یکی از بهترین نوشته های این سری از بازی ها را به ارمغان اورده است. “اما مهمتر از همه، یک بازسازی چشمگیر از سبک بقا و وحشت است،که درک ترس وحشتناک خود را برای شما تا پایان بازی به ارمغان می آورد.

gamespot.com

https://www.gamespot.com/articles/resident-evil-2-remakes-free-ghost-survivors-dlc-g/1100-6464620/

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)