Resident Evil 2 در چین ممنوع شد!!

با توجه به اینکه بازی های با خشونت بالا در چین ممنوع اعلام شده، فروشندگان از راه کلاهبرداری های هوشمندانه Resident Evil 2 را به فروش می رسانند.

چین به شدت درمورد نوع بازی های ویدئویی که قرار است به شهروندانش اجازه دهد تا بازی کنند سخت گیر است و اغلب بازی ها را با خشونت بالا ممنوع می کند. با توجه به این، جای تعجب نیست که این بازی نیز در چین ممنوع شده است، اما حتی اگر این بازی بصورت “رسمی” در دسترس نباشد، برخی از فروشندگان آنلاین از ترفندهای هوشمندانه برای فروش Resident Evil 2 استفاده میکنند.

فروشنده های مختلف چینی فروش Resident Evil 2 را با استفاده از جعبه های هنری و با عناوین مختلف برای جلوگیری از جلب توجه مقامات دولتی به فروش می رسانند. بر اساس گزارش Abacus News، برخی از عناوین مختلفی که از جانب آنها مطرح شده است عبارتند از: روز اول کار در اداره پلیس: بازسازی-بازگشت ضربان من ۲ – برنج سرخ شده ۲ و بحران بیوشیمی. فروشندگان همچنین بازی را در ۲۵ ژانویه اعلام کردند که تاریخ انتشار آن در سراسر جهان بود.راه دیگری که فروشندگان در چین به فروش رزیدنت ایول ۲ به ان دست زده اند این است که آن را به عنوان یک بازی کاملا متفاوت معرفی میکنند.

به نظر می رسد که این فروشندگان بطور مرتب با چیزهایی مانند این کنار می ایند و ظاهرا هیچ سختگیری جدی از سوی مقامات اجرا نمی شود.علارقم اینکه دولت چین ظاهرا بصورت موثر ممنوعیت های خود را اجرا نمی کند،با این حال باز بعید است که از ادامه دادن به تحریم بازیهای ویدئویی مختلف منصرف شود.
یکی از جدیدترین نمونه‌های این ممنوعیت ها در چین بازی ویدیویی Fortnite است. این عنوان که به شدت کم‌تر از عنوان رزیدنت ایول ۲“خشونت امیز است و از نظر شهروندان نیز مناسب است،با این حال ان نیز ممنوع است.البته در فضای مجازی کاملا تضمین شده‌است که بسیاری در چین در حال بازی با این سری محبوب‌ترین هستند.شاید یک روز چین محدودیت های خود را در بازی های ویدئویی کم کند و به شهروندان خود اجازه دهد تا نسخه های قانونی عناوینی مانند رزیدنت اویل ۲ را خریداری کنند.در این میان و تا ان زمان فروشندگان چینی احتمالا به حقه های ظریف خود برای فروش بازی های غیر قانونی ادامه می دهند.

Resident Evil 2 در حال حاضر برای PC، PS4، و Xbox One در دسترس است.


gamerant.com

https://gamerant.com/resident-evil-2-china-ban/

[collapse]

 

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)