Resident Evil 2: پانزده دقیقه اول بازی لو رفت (هشدار اسپویلر شدید)

در طی چند روز اینده،Capcom نسخه جدیدی از وحشت کلاسیک خود با عنوان Resident Evil 2 را منتشر می کند. همانطور که روزها به پیش میروند، Capcom با استفاده از مواردی  مانند یک تریلر تعاملی و نسخه دمو ۱-shot که به بازیکنان نگاه اجمالی سناریو  Leon S. Kennedy’s را معرفی میکند بازار تبلیغاتی را گرم نگه داشته است.

در حال حاضر نیز،یک ویدیو اخیرا به صورت آنلاین نشان داده شده است که شامل اولین پانزده دقیقه سناریو کلر ردفیلد و امکانات و ویژگیهای خاص جدیددر بازی است که Capcom قبلا به انها اشاره کرده بود.در این ویدیو کلیر را از مسیر ورود به شهر راکون سیتی تا رسیدن به ایستگاه پلیس مشاهده میکنیم.

فیلم های منتشر شده را می توان بر روی یوتیوب پیدا کرد، که به نظر می رسد از سمت ResetEra گرفته شده است. این ویدیو به طور خلاصه نشان می دهد که یک راننده کامیون خود را به شهر راکون سیتی میرساند البته قبل از اینکه به طور تصادفی توسط یک زامبی زخمی شود.فیلم پس از ان سراغ کلیر میرود ان جایی ک او با موتور وارد ایستگاه گاز میشود(در نسخه اصلی کافی شاپ بود)و در انجا با اولین گروه زامبی برخور میکند(همان صحنه ای که در E3 به نمایش در امده بود) پس از ان در حال تلاش برای خروج از این محل با لیون روبرو میشود و همان دیالگو معروف ایتدای بازی کلاسیک بین کلیر (Don’t Shoot!) و لیون (Get Down!)
ویدیوهای سناریو لیون وکلیر را در زیر میتوانید ببینید.

 

 

چند ماه پیش، Yoshiaki Hirabayashi، سازنده بازسازی تایید کرد که نسخه های A و B اصلی بازی در Resident Evil 2 وجود نخواهد داشت. با این حال، فیلم های منتشر شده نشان می دهد که کلر وارد ایستگاه پلیس از ورودی اصلی،آن جایی که لئون در نسخه ی ۱-shot بازی را آغازکرد،میشود. در حال حاضر بیش از ۱ میلیون بازیکن نسخه  ۱-shot رزیدنت اویل ۲ راتجربه کرده اند.
در هر حال این ویدیو ها نشان می دهد که بر خلاف گفته سازندگان بازی سناریو A و B از  نسخه اصلی بازی نیز در بازسازی وجود دارد.
البته، فیلم هنوز هم چیزی زیادی از گیم پلی را مشخص نمی کند، ولی نشان میدهد که سازندگان این نسخه ریمک در سورپرایز کردن گیمرها تا حد زیادی موفق بوده اند به عنوان مثال، مدیر بازی Kazunori Kadoi قبلا گفته بود که اِیدا نمی تواند همان لباس قرمز رنگ خود را درنسخه اورجینال در بازسازی هم داشته باشد اما اخیرا تریلری برای این بازی نشان می دهد که به غیر از این است. خوشبختانه، بازیکنان مجبور نیستند بیش از حد منتظر بمانند تا متوجه راز های موجود در بازی شوند و در چند روز اینده بازی منتشر میشود.
Resident Evil 2 در تاریخ ۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ برای PC، PS4 و Xbox One منتشر می شود. 

gamerant.com

https://gamerant.com/resident-evil-2-claire-gameplay-leak-102/

[collapse]

 

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)