Resident Evil 2: چگونه رتبه S+ را بدست آوریم .

یکی از شدیدترین چالش ها در Resident Evil 2 بدست آوردن رنک S است که برای رسیدن به ان بازیکنان نیاز دارند تا بازی را در تایم مورد نظر کامل کنند تا سلاح ها و مهمات بی نهایت را باز کنند.

در ابتدا اعتقاد بر این بود که به دست آوردن رتبه S آخرین چیزی است که بازیکنان باید انجام دهند، اما اکنون کشف شده است که رتبه S + با قوانین خاص خود و انلاک ویژه ای با آن وجود دارد.

بدست اوردن رتبه +S در Resident Evil 2 اصلا آسان نیست. بازیکنان نه تنها باید بسیار سریع کار کنند، بلکه برخی از نیازهای دیگر نیز در این ترکیب وجود دارد که باعث می شود همه چیز حتی بیشتر تنش زا باشد.برای رسیدن به رنک +S بازیکنان اول باید،در محدودیت زمانی جدیدی بازی را تکمیل کنند و برای باز کردن رتبه +S امیدوار باشند. محدوده تایم تکمیل بازی در سناریوهای مختلف به شرح زیر است :

سناریو A – 2.5 ساعت
سناریو B – 2 ساعت


چگونه چاقو اسیب ناپذیر را ازاد کنیم :

علاوه بر این، بازیکنان Resident Evil 2 تنها می توانند در بازی سه بار یا کمتر ذخیره کنند تا بتوانند رتبه بندی S + را باز کنند.همچنین بازیکنان نباید از هیچ یک از سلاح های بی نهایت خود استفاده کنند که اگر استفاده شود ممکن است فقط بازی با رتبه S یا چاقو مبارزه شکست ناپذیر، تکمیل شود. چاقوی مبارزه نابود نشدنی،با از بین بردن تمام اسباب بازیهای آقای Raccoon که در سراسر جهان بازی پنهان شده است ازاد میشود. با دریافت رتبه S +، کار شما در بازی بسیار ساده تر میشود، بنابراین ما به شدت توصیه می کنیم وقت خود را برای باز کردن آن به کار ببرید.

در زمان نوشتن این متن یک سری از روش ها کاملا مورد تایید قرار نگرفته است. به عنوان مثال، هنوز نمیدانیم که استفاده نکردن از اسپری در کسب رنک S+ تاثیر گذار است یا نه، اما به نظر می رسد که بر روی نمره ان تاثیر گذار است. به همین دلیل توصیه می کنیم که بازیکنان Resident Evil 2 برای رسیدن به رتبه S + استفاده از اسپری های کمک های اولیه را تا حد امکان کاهش دهند،هر چند که هنوز تعداد محدودیت دقیق کشف نشده است.

اگر بازیکنان Resident Evil 2 موفق به تکمیل مبارزات سناریوی لئون در درجه استاندارد با رتبه S + شوند،اسلحه ATM-4 با مهمات بی نهایت باز خواهند شد و اگر آنها موفق به انجام کمپین کلر دردرجه هاردکور با رتبه S+ شوند،یک minigun با مهمات بی نهایت باز خواهد شد. بنابراین در حالی که ممکن است این یک کار بسیار سخت و دشوار باشد،ولی کاملا ارزشش را دارد.

Resident Evil 2 در حال حاضر برای PC، PS4، و Xbox One  موجود است.

 

gamerant.com

https://gamerant.com/resident-evil-2-how-to-get-s-plus-rank/

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)