راهنمایی پیدا کردن Mr. Raccoon در DLC رایگان Ghost Survivors

DLC رایگان Ghost Survivors،به طور رسمی منتشر شد.مینی کمپین های جدید و وظایف این بازیکن را میتوانید امتحان کنید و این ۴ شخصیت را از شهر راکون نجات دهید.در یازی بازیکنان علاوه بر کامل کردن کمپین ها،وظیفه پیدا کردن یک مجموعه جدید از اسباب بازی Mr. Raccoon در طول بازی را نیز دارند.در اینجا چگونگی پیدا کردن همه ده مورد موجود در بازی را بررسی میکنیم.


 کمپین پایه رزیدنت ایول ۲ شامل مجموعه ای از اسباب بازی های Mr. Raccoon بود.از بین بردن همه ان ها چاقویی که خراب نمیشد را باز می کرد.ولی در DLC Ghost Survivors و با از بین بردن همه آنها بازیکنان یک سری لوازم جانبی بامزه و بی نظیر برای تمامی شخصیت های قابل بازی Ghost Survivors، پاداش خواهند گرفت.
با هر کاراکتر در بازی باید هر ده اسباب بازی Mr. Raccoon را پیدا کنید.پس از اتمام سه کمپین اول، یک کمپین مخفی چهارم باز خواهد شد که شامل یک اسباب بازی Mr. Raccoon نیز می شود.چهار اسباب بازی اول Mr. Raccoon را می توان در بازی رابرت کندو در کمپین No Time to Mourn پیدا کرد.

۱-فروشگاه اسلحه Kendo :
اولین مورد در سمت راست فروشگاه کِندو قرار دارد.
۲-اویلن اتاق نبرد با Boss بیرکین :
اسباب‌بازی آقای Raccoon را می توان در اتاقی یافت که در آن بازیکن برای اولین بار با Birkin مبارزه می‌کند. از پله‌ها پایین می‌روم، ازبالکن پایین می‌روم، و یک اتاق جلوتر با یک زامبی کوله به پشت روبرو میشوید. قبل از مبارزه با زامبی توقف کنید، از بالای بالکن بهسمت راست نگاه کنید،حالا ان را می توانید در بالای مجاری تهویه مشاهده کنید.بعد از سوار شدن به آسانسور، بازیکن باید تصمیم بگیرد که آیا به سمت چپ برود یا راست.تنها یک مسیر را می توان در یک زمان دنبال کرد و در هر دو جهت می توان یک اسباب‌بازی Mr. Raccoon را یافت،بنابراین برای کامل کردن تمام ده اسباب بازی باید کمپین Kendo را دو بار انجام دهید.
۳-مجرای فاضلاب مسیر راست :
وقتی بازیکن از آسانسور خارج می‌شود و به سمت فاضلاب می‌رود،از جاده پیروی کنید، از هیولاهای G-virus فاضلاب عبورکنید و تا زمانی که یک زامبی جلوی شما ظاهر شود ادامه دهید.به طور مستقیم در مقابل یک لوله با Mr. Raccoon که درون آن پنهان است،قرار خواهید گرفت.
۴-مجرای فاضلاب مسیر چپ : 

از اسانسور شروع کنید،این بار به سمت چپ بروید.به سمت پایین ادامه دهید تا به یک هیولای G-Virus فاضلاب مواجه شوید،از آن عبور کنید و از سمت چپ بروید و ادامه دهید تا اینکه به یک بن بست با ابشار فاضلاب برسید.در اینجا یک اسباب بازی MR.Raccoon خواهید دید.

 

در کمپین Runaway کاترین وارن نبز سه اسباب بازی Mr. Raccoon وجود دارد.

۵-حیاط بسکتبال :

پس از گذر از اتوبوس رها شده در شهر راکون، بازیکن به حیاط بسکتبال می رسد. یک Mr. Raccoon روی نیمکت در حیاط نشسته است.اهسته بروید تا از Licker ضربه نخورید و ان را از بین ببرید و سریع فرار کنید، یا قبل از از بین بردن مجسمه، Licker را از حیاط خارج کنید.
۶-حیاط شهر راکون :

پس از خروج از محوطه بسکتبال و در داخل آمبولانس رها شده قسمت پایین پله های ورودی ان یک اسباب بازی دیگر Mr. Raccoon  را پیدا می کنید.
۷- زندان :

این اسباب بازی Mr. Raccoon را می توان در نزدیکی پایان یافتن کمپین او در داخل یک سلول پیدا کرد. بلافاصله پس از باز شدن تمام درب های سلول های زندان،به عقب برگردید و از طریق دربی که بسته بود وارد شوید. Mr. Raccoon را می توانید در پشت سلول زندان مرکزی بیابید.

کمپین سرباز فراموش شده نیز شامل دو اسباب بازی Mr. Raccoon است.

۸-آسانسور :

نزدیک شروع کمپین، بازیکن سوار بر یک آسانسور می‌شود. قبل از آن که حرکت کند، از چاه آسانسور پایین نگاه کنید تا یک اسباب‌بازی مخفی Mr. Raccoon را پیدا کنید. زمانی که بازیکن با کنترل‌های آسانسور مواجه است،در سمت راست آسانسور دیده می شود.
۹-اتاق امن :

یکی دیگر از Mr. Raccoon ها را می توان در اتاق امن لابراتوار پیدا کرد.زمانی آقای ایکس از اتاق امنیتی خارج و وارد سالن می‌شود. با او مبارزه کنید یا اینکه دورش بزنید و به اتاق امنیتی بروید،به سمت چپ نگاه کنید،اسباب بازی Mr. Raccoon را میبینید.


پس از اتمام این سه کمپین، کمپین No Way Out،باز خواهد شد. این کمپین شامل اخرین اسباب بازی Mr. Raccoon است.

۱۰-یخچال ایستگاه گاز :

در فروشگاهی که به ایستگاه گاز متصل است، زامبی ها به تدریج از پشت درب یخچال فریزر وارد می شوند. اسباب بازی Mr. Raccoon را می توان از طریق درب باز در سمت راست مشاهده کرد.
با بدست اوردن تمام ۱۰ مورد،بسته به اینکه چه نوع بازی در حال انجام است بازیکن یک تروفی  “Got Em” پاداش می گیرد.

Resident Evil 2 در حال حاضر برای PC، PS4، و Xbox One در دسترس است.

gamerant.com

https://gamerant.com/resident-evil-2-ghost-survivors-mr-raccoon/

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)