پدر وحشت دوباره باز می‌گردد: آیا بازی Resident Evil 3 Remake ساخته خواهد شد؟

یک گزارش تازه از سوی شرکت ژاپنی Capcom خبر از ساخته شدن بازی Resident Evil 3 Remake و عرضه‌ی آن در سال ۲۰۲۰ می‌دهد. این گزارش توسط کانال YouTubeای به نام Spawn Wave منتشر شده است که ویدئوهای بسیار و پرجزئیاتی را درباره‌ی کشفیات خود می‌سازد. طبیعتاً باید این شایعات را با کمی شک و تردید قبول کرد، اما هم سایت Eurogamer و هم VGC اعلام کردند که گزارش Spawn Wave با وقایع و پروسه‌ی ساخت این پروژه هم‌خوانی دارد. منابع بسیاری این خبر را دقیق می‌دانند.

اگرچه هیچ یک از این شایعات هنوز کامل تأیید یا رد نشده‌اند، شرکت Capcom پیش از این به شخصه به سایت IGN گفته بود که علاقه‌مند است که مسیری را که از Remakeها شروع کرده ادامه دهد، مخصوصاً این که طرفداران علاقه‌ی خود را به ادامه‌ی این مسیر نشان داده‌اند و این موضوع برای قبل از موفقیت بی‌اندازه‌ی بازی Resident Evil 2 چند پله از لحاظ اقتصادی بالاتر رفت. در حقیقت، موفقیت خارق‌العاده‌ی Remake بازی Resident Evil 2 بود که Capcom را علاقه‌مند کرد. شوکه‌کننده می‌بود اگر شرکت Capcom تصمیم نمی‌گرفت که این موفقیت را ادامه دهد و بازی  Resident Evil 3 Remake رو نمی‌ساخت.

 

تصویری از شخصیت Nemesis

تصویری از شخصیت Nemesis و گرافیکی که ممکن است در بازی Resident Evil 3 Remake مشاهده کنیم.

 

در این لحظه، شرکت Capcom بخش بزرگی از تمرکز خود را روی بازی‌های Multiplayer و Spin-off گذاشته است. بازی‌هایی همچون Project Resistance که چندی پیش امسال یک بتای بسته (Closed Beta) داشت. این موضوع خیلی فکر کردن، سعی کردن یا حتی حدس زدن تاریخ عرضه یا حتی احتمال ساخت بازی Resident Evil 3 Remake را سخت می‌کند. حتی شنیدن اخبار تازه در این باره نیز نامعلوم است. هرچند با وجود تمامی این موارد، ما با دقت در انتظار هرگونه خبر تازه‌ای که در این باره منتشر شود هستیم. مطمئن باشید که هرگونه خبر درباره‌ی بازی Resident Evil 3 Remake توسط طرفدارانی که با نسخه‌ی سنتی قدیم Capcom با برخورد مثبت مواجه می‌شود.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)