زامبی‌ها از گذشته و آینده می‌آیند: بررسی شایعات بازی Resident Evil 8!

در حالیکه همه‌ی ما می‌دانیم قسمت بعدی در سری‌ بازی‌های Resident Evil عنوان موردانتظار و فوق‌العاده‌ی Resident Evil 3 Remake خواهد بود. به نظر می‌رسد که اطلاعات جدید و بسیار هیجان‌انگیزی درباره‌ی عنوان شماره‌دار بعدی این سری فاش شده‌است. (که ما امیدواریم حقیقت داشته‌ باشند.) اثری که درباره‌ی آن صحبت خواهیم کرد Resident Evil 8 خواهد بود که همه‌ی جامعه‌ی گیم منتظرند تا ببینند چگونه بازی خواهد بود. بر اساس گزارشی جدید از کانال Residence of Evil (یک کانال YouTube که تمامی محتوای خود را برگرفته از سری RE می‌سازد) عنوان Resident Evil 8 قرار است عنوانی با دید اول شخص یا همان First Person Perspective باشد. داستان این بازی نیز شما را در نقش Ethan Winters قرار خواهد داد که برای کسانی که عنوان Resident Evil 7 را تجربه کرده‌اند جذابیت دارد.

یکی از شخصیت‌های محبوب دیگر سری یعنی همان Chris Redfield نیز به شکلی در این بازی حضور خواهد یافت. در کنار حضور این شخصیت، ما شاهد معرفی شدن مکان‌های جدیدی همچون یک قلعه و دشمنان تازه همچون گرگینه‌ها خواهیم بود. البته تغییر بسیار جالب‌تری را نیز خواهیم دید که آن هم بازگشت بسیار عالی زامبی‌ها به عنوان دشمنان اصلی بازی Resident Evil 8 می‌باشد. این تغییر صد در صد تمامی طرفداران این سری را خوشحال خواهد کرد. تنها مشکل اینجاست که منبع این گزارش چندان قابل اعتماد نیست. چراکه تمامی اطلاعات موجود در این متن از روی یک ایمیل که به وب سایت Biohozord و اعضای آن ارسال شده‌، فاش شده است. این سایت به صورت اختصاصی تنها محتوای سری بازی‌های RE را پوشش می‌دهد. پس باور کردن این جزئیات فاش شده بسیار سخت است.

 

زامبی‌ها از گذشته و آینده می‌آیند: بررسی شایعات بازی Resident Evil 8!

تصویری از شخصیت Ethan Winters، پروتاگونیست بازی Resident Evil 7

 

با در نظر گرفتن این موضوع، باید گفت که سایت Eurogamer به تازگی در گزارش مخصوص خود درباره‌ی این عنوان، می‌توانیم برخی انتظارات را از بازی Resident Evil 8 داشته باشیم. گزینه‌هایی همچون اول شخص/First Person بودن بازی. این اطلاعات از یک منبع نزدیک‌تر به شرکت Capcom فاش شده‌اند. این منبع با سایت Eurogamer درباره‌ی عنوان Resident Evil 8 صحبت کردند. با در نظر گرفتن شناخته شده بودن این منبع، و نتیجه‌ی شایعات آن، به نظر می‌رسد که شانس درست بودن آنها زیاد باشد. گروه اندکی از گیمرها بسیار علاقه‌مند به مشاهده‌ی یک بازی اول شخص/First Person برای عنوان Resident Evil 8 هستند. اما همه می‌دانند که اکثر بازیکنان از حالتی که عنوان Resident Evil 7 داشت راضی نبودند.

با این وجود بخشی از موفقیت این بازی به خاطر همین تفاوت آن با بقیه‌ی عناوین این سری بود. البته افرادی که نیاز به آثار سوم شخص/Third Person دارند، می‌توانند این نیاز خود را با بازی‌های Remake تأمین کنند. مطمئناً زمان خیلی زیادی طول خواهد کشید تا اینکه شرکت Capcom عنوان Resident Evil 8 را معرفی کند اما بدون شک، این بازی در دست ساخت است و صد در صد برای پلتفورم‌های نسل بعدی یعنی همان PS5 و Xbox Series X منتشر خواهد شد. تا آن موقع، همه‌ی ما می‌توانیم از بازی Resident Evil 3 Remake لذت ببریم چراکه این اثر در تاریخ ۳ آپریل منتشر خواهد شد. تا این تاریخ تنها یک ماه مانده است. این عنوان برای پلتفورم‌های PS4، Xbox One و البته WINDOWS منتشر خواهد شد.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)