Rockstar در حال کار بر روی بازی نسل بعدی است، لیست های شغلی تایید شده است.

بازی های راسکتار (Red Dead Redemption 2) ممکن است ماه پیش برنده جایزه بهترین بازی ماجراجویی شده باشد اما این به این معنا نیست که استودیو قصد داشته باشه در همان سطح بماند. به نظر می رسد که Rockstar در حال رشد است تا پروژه بعدی خود را ادامه دهد و همچنین برنامه های بزرگ برای نسل بعدی کنسول ها را برنامه ریزی می کند.

 بر اساس لیست کارهای متعدد موجود در وب سایت Rockstar Games فهرست شغلی برای یک هنرمند ارشد در Rockstar India توضیح می دهد که نامزدها با تیم توسعه کار خواهند کرد تا “برای برخی از پروژه های آینده رقابتی هیجان انگیز ایجاد کنند.” کاندیداها نمی توانند فقط مهارت های مدل سازی و بافت سازی قوی داشته باشند بلکه لیست، با عنوان استخدام هنرمند  باید قادر به ایجاد محیط همه جانبه زندگی باشد و ان را به طور کامل تحقق بخشد.

در عین حال Rockstar نیویورک، توسعه دهنده بازی های ویدیویی معروف، در حال استخدام یک توسعه دهنده ابزار Mocap برای کمک به ایجاد و ساخت نسل بعدی ابزارهای MoCap می باشد . استخدام توسعه دهنده ها بر روی برخی از بزرگترین پروژههای مقدماتی در هر رسانه سرگرمی یافت می شود. با توجه به اینکه Red Dead Redemption 2 در حال حاضر دارای بزرگترین نقشه ای است که توسط Rockstar ایجاد شده است، این فهرست ممکن است نشان دهد که پروژه بعدی استودیوی تا حدی بزرگتر خواهد بود.


برای این استودیو بسیار معروف و محکم، فهرست شغلی هیچ اشاره ای که Rockstar چه چیزی در آینده کار می کند ارائه نمی دهد. اما این بدان معنا نیست که طرفداران نمی توانند حدس بزنند.

پیشنهاد محبوبی که برای ساخت بازی جدید هوارداران ممکن است انتظارش را داشته باشند میتواند Bully باشد. طرفداران از زمان اولین بازی که در سال ۲۰۰۶ منتشر شد، بدنبال ادامه سری از ان بوده اند.. اگر چه ۱۲ سال گذشت، طرفداران هنوز برای بازی جدیدی در این سری مشتاق هستند.

بر اساس برخی اطلاعات حتی ممکن است بخواهند Rockstar Games را برای توسعه Red Dead Redemption 3 اماده سازند. استودیو در مورد آن فکر می کند و تایید کرده است که در حال حاضر برخی از ایده هایی را در مورد اینکه آیا می تواند بازی را انحصاری بعدی کند دارد. با این حال در حال حاضر، آیا توسعه دهنده ها به طور فعال در پروژه ها مشغول به کار هستند یا خیر،  مشخص نیست.

منبع

gamerant

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)