خبری تازه از ستاره‌ی ما: شرکت Rockstar North در حال استخدام است!

شرکت Rockstar North ، سازنده‌ی بازی‌های Grand Theft Auto و Red Dead Redemption، که جدیداً بازی Red Dead Redemption 2 را برای Microsoft Windows عرضه کرده‌اند، که به ما نگاهی کوتاه به احتمالات کار این گروه با تکنولوژی نسل بعد نشان دادند. هم‌اکنون، لیست کارهای حاضر در سایت آنها، به ما نشان می‌دهد که این شرکت به صورت خیلی جدی در حال فکر کردن به نسل بعدی‌ست، چراکه در حال حاضر به دنبال یک برنامه‌نویس هستند که قابلیت یاری رساندن در زمینه‌ی ساخت سیستم انیمیشن یک بازی جهان‌باز برای نسل بعد را داشته باشد.

این کار که برای برنامه‌نویسی سیستم انیمیشن است توسط PlayStation Universe شناسایی شد. به عنوان بخشی از توضیح این کار، شرکت Rockstar North توضیح داده است:

ما در حال جستجو برای یک برنا‌مه‌نویس ماهر و باتجربه‌ هستیم تا به ما در سیستم پیشرفته‌ی انیمیشن یک بازی شخصیت‌مدار Open-World بزرگ کمک کند.

در ادامه‌ی این توضیحات اینگونه بیان شده که:

شرکت Rockstar North تیمی از برنامه‌نویسان و محققان بین‌المللی دادرد که در حال حاظر مشغول همکاری برای فراتر بردن محدودیت‌های انیمیشن کارکترها در سخت‌افزارهای نسل بعد هستند.

این اولین اشاره‌ی مستقیم شرکت Rockstar North به این موضوع‌ست که در حال کار بر روی پروژه‌ای جدید برای نسل بعدی کنسول‌هاست. عرضه‌های این شرکت در این نسل کم شده است چراکه Red Dead Redemption 2 تنها بازی اورجینالی‌ست که این سازنده برای PS4 و Xbox One عرضه کرده‌ است.

 

لیست کار‌های شرکت‌ Rockstar North

در این تصویر می‌توان لیست کارهای موردنیاز برای شرکت Rockstar North را می‌توان مشاهده کرد

 

البته یک نسخه‌ی برتر گرافیکی بازی Grand Theft Auto V نیز عرضه شد اما این بازی برای نسل قبلی بود. هر دوی این بازی بخش‌های آنلاینی دارند که برای شرکت صاحب Rockstar North یا همان Take-Two Interactive سود مالی وحشتناک بالایی داشته‌اند. چراکه در این بازی‌ها نیز Microtransaction وجود دارد. درحالی که ممکن است شرکت Rockstar North نسخه‌ای نسل بعدی از Red Dead Redemption 2 بسازد، زبانی که در این لیست کار استفاده شده است پیشنهاد می‌کند که آنها در حال کار بر روی عنوانی کاملاً تازه هستند. این شرکت در حال جستجو برای کسی هستند که سازنده‌، نگهدارنده، توسعه‌دهنده و حمایت‌کننده‌ی یک سیستم runtime، کانال ارتباطی و ابزار سطح بالا و گسترده‌ی انیمیشن باشد و بتواند گزینه‌های تازه‌ی سیستم انیمیشن بهینه‌سازی شده، زیبا، عالی طراخی‌شده و بهینه‌سازی شده را وارد بازی کند که به انیمیشن‌ها، گیم‌پلی و سیستم هوش مصنوعی اضافه شود. به احتمال زیاد بازی بعدی شرکت Rockstar North بازی Grand Theft Auto 6 خواهد بود. ۵ سال از عرضه‌ی PS4 و Xbox One بازی Grand Theft Auto V، که یک سال بعد از عرضه‌ی نسخه‌های Xbox 360 و PS3 آمد می‌گذرد. از آن جا که بازی Grand Theft Auto V بیش از ۱۱۵ میلیون نسخه‌ فروخته‌ است، که آنرا تبدیل به یکی از پرفورش‌ترین بازی دنیا می‌کند، قسمت بعدی حتماً ساخته خواهد شد.

 

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)