نگاهی عمیق به این گروع یاغی: معرفی بازی Rogue Company!

در طول مراسم Nintendo Direct ماه سپتامبر، ما اولین نگاه به بازی Rogue Company را تجربه کردیم، یک بازی Free-to-Play، Multiplayer Shooter برای پلتفورم‌های Microsoft Windows، PS4 و Nintendo Switch که توسط شرکت Hi-Rez Studios و First Watch Games ساخته شده است.

در حالیکه منتشرکننده‌ی بازی SMITE چیز زیادی از آن موقع درباره‌ی این بازی نشان نداده بود تا اینکه در جشنواره‌ی Hi-Rez Expo 2019 بالاخره بیشتر به این بازی پرداخته شد. مهم‌تر از همه، یک ویدئوی ۴ دقیقه‌ای بود که به جنبه‌های مختلف ساخت بازی Rogue’s Company پرداخته شده است و شما این ویدئو را می‌توانید در همین مطلب مشاهده کنید:

 

 

در کنار این خبر، شرکت‌های First Watch Games و Hi-Rez Studios کمی درباره‌ی چگونگی سبک بازی Rogue Company و ماهیت آن صحبت کردند. همانطور که قبلاً اشاره شده بود، این بازی یک بازی Multiplayer Third-Person Shooter است که به داستان گروهی از مزدوران با نام Rogue Company را دنبال می‌کند. این بازی از قابلیت Cross-Play در سرتا سر ۴ پلتفورم بهره‌مند است. ما همچنین متوجه‌ شده‌ایم که بازی به پلیرها وظیفه‌ی تکمیل مأموریت‌های متفاوت به صورت ۲ علیه ۲ و ۴ علیه ۴ را می‌دهد.

بازیکنان هر مرحله را با skydive کردن به سوی مپ شروع می‌کنند که ما را یاد بازی‌های Battle Royal همانند Fortnite و PUBG می‌اندازد. بازی Rogue Company کارکتر‌های خاص بسیاری دارد که هریک Loadoutها، Abilityها و Skillهای خاص خود را دارند که در شرایط تاکتیکی متفاوتی در طول مسابقه مورد استفاده قرار می‌گیرند. این موارد می‌توانند در بین هر راند ارتقا و تغییر یابند که مسابقات را بسیار داینامیک‌تر می‌کند.

اگر چه تاریخ عرضه‌ی Rogue Company برای Epic Games Store، Nintendo Switch، PS4 و Xbox One تا سال ۲۰۲۰ رخ نخواهد داد، کلیدهای تست آلفا از امروز پخش شده و همچنین خود بازی در مراسم Hi-Rez Expo قابل تجربه است.

 

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)