بسته الحاقی Shadow of the Tomb Raider: The Nightmare هفته بعد عرضه میشود

آیا لارا کرافت می تواند از میان خاطرات گذشته خود در  DLC آینده با عنوان  Shadow of the Tomb Raider: The Nightmare بگذرد؟

به نظر می رسد ماجراجویی های جدید  لارا کرافت خیلی دور از انتظار نباشد، زیرا امروز از طریق Crystal Dynamics اعلام شده است که  Shadow of the Tomb Raider: The Nightmare هفته آینده عرضه خواهد شد. آخرینDLC ماجراجویی های لارا  را که ما دیدیم، The Pillar بود که در آن برای Age-Maker سازنده شکار میکرد.همچنین The Forge را مشاهده کردیم که در سال گذشته مطالب بیشتری را برای این عنوان معرفی کرد.

جزئیات هنوز کامل  نیستند، اما با توجه به انتشار خبری که امروز دریافت کردیم، در ماجراجویی جدید لارا کرافت با دشمنان گذشته اش، دوستانی که او را قبلا گم کرده اند و یا حتی خودش روبرو میشود.

لارا تلاش می کند که یک “سلاح قدرتمند و اسرارآمیز” را به دست آورد که از طریق چالش های جدید به دنبال آن می رود. او همچنین باید برای مبارزه با دشمنانی روبرو شود که ممکن است افرادی باشند از قبل انها را میشناسد اما آنها واقعی نیستند. یک تصویر منتشر شده در صفحه تویئتر رسمی Tomb Raider نشان می دهد که لارا کرافت در خارج از یک عمارت بزرگ یا گورستان قرار دارد.

حساب رسمی توییتر نیز DLC را امروز با Tweet زیر تایید کرد.
https://t.co/ouRPCGv538
تصویر تعداد زیادی از سنگ قبرها را نشان می دهد. این نشان دهنده این است که این DLC  تا حد زیادی از نوع شبح وار خواهد بود. توییتر رسمی خاطرنشان می کند که DLC برای کسانی که نسخه Season Pass Shadow of Tomb Raider را دارند، رایگان خواهد بود. پس از جستجوی اطلاعات بیشتر، از طریق Wccftech متوجه شدیم که این  عنوان نیز شامل Gear Pack Incarnate Fear خواهد بود. شما میتوانید در تصویر زیر که لباس جدید و حالت ترسناک موجود در این DLC جدید را نشان می دهد ببینید.


Shadow of the Tomb Raider: The Nightmare در تاریخ ۲۲ ژانویه در دسترس خواهد بود. اگر اطلاعات بیشتری در مورد DLC بدستمان برسد،حتما شما را به روز نگه میداریم. علاوه بر این، اگر هنوز نتوانسته اید بازی را امتحان کنید، می توانید از ابتدا به صورت رایگان در تمام سیستم عامل های موجود بازی کنید.

dualshockers.com

https://www.dualshockers.com/shadow-of-the-tomb-raider-the-nightmare-revealed/

[collapse]

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)