ترس و وحشت به صورت دو برابر بازخواهند گشت: بررسی شایعات دو عنوان از سری Silent Hill!

همه‌ی ما به طریقه‌ی غیرقابل باوری ناامید شدیم وقتی فهمیدیم که عنوانی از سری Silent Hill تحت نام Silent Hills که توسط شرکت Konami و به کارگردانی آقای Hideo Kojima در دست ساخت بود، به دلیل مشکلات خلاقیتی این شرکت با آقای Kojima، کنسل شده است و دیگر ساخته نخواهد شد. حالا به نظر می‌رسد که اخبار بسیار خوبی در این باره از منبعی موثق به دست ما رسیده است. یکی از کاربران توییتر با نام Aesthetic Gamer اولین کسی بود که این گزارش را به اشتراک گذاشت. این فرد که به خاطر Leakهای معروف خود از عناوین شرکت Capcom مشهور شده است (اگر چه که عنوان Silent Hills توسط شرکت Konami ساخته شده بود و قرار بود منتشر شود) از جزئیات دو عنوان Silent Hill از همین سری رونمایی کرد. بر اساس گفته‌های Aesthetic Gamer، یکی از این عناوین یک Soft Reboot برای کل این سری است و دیگری هم به صورت یک تجربه‌ی Episodic خواهد بود. تجربه‌ای همانند عناوین Telltale Games و یا Until Dawn.

او در ادامه‌ اینگونه گفت که:

در حالی که من سایر اخبار را به اطلاع شما می‌رسانم، احساس می‌کنم که الان وقت مناسبی‌ست درباره‌ی موضوع ویژه‌ای صحبت کنم. من به این قضیه اشاره خواهم کرد که دو عنوان جدید از سری محبوب بازی‌های Silent Hill در دست ساخت هستند. نزدیک به ۲ سال پیش شرکت Konami به عده‌ی بسیاری از سازنده‌های مختلف مراجعه کرد تا ایده‌های جدید را برای ساخت دو بازی Silent Hill جدید ارائه دهد، یکی از آنها یک Soft Reboot برای این فرنچایز و دیگری هم یک بازی Episodic همانند عناوین شرکت Telltale و یا Until Dawn که همراه با عنوان اول عرضه خواهد شد. من اطلاعاتی بیشتری در این باره ندارم و تنها امیدوار هستم که شرکت Konami بودجه‌ی بسیار بزرگی را به آن اختصاص داده و سازنده‌های مناسب و فوق‌العاده‌ای را نیز برای آنها انتخاب کرده باشد تا با موفقیت این عناوین رو به رو شویم.

 

ترس و وحشت به صورت دو برابر بازخواهند گشت: بررسی شایعات دو عنوان از سری Silent Hill!

تصویری از فضای وحشتناک و خارق‌العاده‌ی Silent Hills که متأسفانه کنسل شد. اما شاید هنوز امیدی هست.

 

Aesthetic Gamer بخش کامنت‌ها را اینگونه به پایان رساند که هنوز جزئیات بیشتری درباره‌ی بازی‌های احتمالی Silent Hill در دست ندارند. تنها موضوع، اطمینان درباره‌ی وجود آنهاست. این گروه اظهار داشتند که یک یا هر دوی این عناوین امسال به نمایش گذاشته خواهند شد. اطلاعاتی که از یک Leaker به دست می‌رسد، چندان قابل اعتماد نیست اما این را نیز باید گفت که علائم به سمت ساخته شدن یک یا دو عنوان جدید از فرنچایز Silent Hill وجود دارند. برای مثال کارگردان هنری عنوان Silent Hill 2 یعنی آقای Masahiro Ito در حال حاضر مشغول کار بر روی عنوانی‌ست که در آن یکی از اعضای اصلی پروژه است و امیدوار است که این پروژه “کنسل” نشود. (اشاره به کنسل شدن بازی Silent Hills ). اگرچه آقای Masahiro Ito هیچوقت این موضوع را تأیید نکرده است اما بسیاری از طرفداران حرف آقای Masahiro Ito درباره‌ی “امید برای کنسل نشدن این عنوان” را اشاره‌ای به بازی Silent Hills کنسل‌شده، اثر Hideo Kojima می‌دانند. برای مدتی بسیار طولانی عنوان P.T یا همان Playable Teaser داشت ما را برای یک اثر بزرگ‌تر آماده می‌کرد. این دمو واقعاً همه‌ی طرفداران ژانر Horror را به وحشت انداخت. (آن هم در سال ۲۰۱۴)

در کنار این، اشاره‌ی دیگری که خبر از ساخت دو عنوان جدید Silent Hill می‌دهند این است که شرکت Konami در طول سال‌های اخیر مدام Trademark عنوان Silent Hill را برای خود تمدید کرده است. سایت Horrorمدار و معروف Rely on Horror نیز گفته است که بر اساس منابع مستقل آنها این عناوین در دست ساخت هستند. و حالا که حرف از آقای Hideo Kojima شد، باید گفت که این سازنده نیز در حال تصمیم‌گیری برای کار بر روی عنوانی در سبک Horror است تا جای اثر کنسل ‌شده‌ی او را بگیرد. آقای Hideo Kojima عکسی از فضای کار خود گذاشته است و در زیر آن نیز اعلام کرده است که در حال کار بر روی Concept جدید برای بازی خود است. اگر چه نباید انتظار همکاری Hideo Kojima را با شرکت Konami پس از جدایی بسیار خشن آنها بر سر عنوان Metal Gear Solid 5، داشت. او هم اکنون مشغول برنامه‌ریزی برای ساخت بازی‌های کوچک‌تر، Manga و یا حتی Anime است. شرکت Konami تا کنون پیامی جهت تأیید یا تکذیب این اخبار نداده است پس تمام این Leak را با کمی شک و شبهه بپذیرید.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)