قهرمان جدید Dota 2 با نام Snapfire معرفی شد

این روزها دیگر خبرهای بازی Dota 2  به گوش هرکسی رسیده است و هر از چند گاهی مورد جدید به این بازی اضافه می‌شود و تجربه‌ی این بازی را همچنان زنده نگه می‌دارد.

کمپانی ولو هم به‌تازگی ها و در جریانات مسابقات اینترنشنال ۲۰۱۹ از یک قهرمان جدید برای بازی Dota 2 رونمایی کرد که گیمر ها می‌توانند با مدت کوتاهی صبر این قهرمان جدید بازی Dota 2 را به دست بیاورند.

 

جزیات خبر قهرمان جدید  Snapfire برای بازی Dota 2

بازی Dota 2 یکی از بازی‌هایی است که در سبک آنلاین بسیار محبوب شده است و آوازه‌های این بازی بسیار پرقدرت است. این بازی موردتوجه افراد  و گیمر های زیادی قرارگرفته است و افراد زیادی از  این بازی خوششان آمده است و به تجربه‌ی روزانه‌ی این بازی می‌پردازند.

بازی Dota 2 یکی از بازی‌هایی بود که وقتی‌که آمد صنعت بازی‌های ویدیو ای را در بخش آنلاین متحول کرد و موارد جدید را به این صنعت اضافه کرد که بسیار هم جذاب است. این بازی یکی از نقاط شروع صنعت ویدیو گیم و پیش روی به سمت بازی‌های آنلاین است و باعث شده است که بازی‌های آنلاین بسیار موردتوجه بیشتر قرار بگیرند و این بازی برای خودش یکی از بازی‌های بسیار مهم و عالی در صنعت گیم هست و رکوردهای زیادی هم به دست آورده است که نشان از قدرت این بازی و محبوبیت این بازی می‌دهد. به‌طوری‌که فقط بازی پابجی با سبک جدید بتل رویال و تمرکز بیشتر بر حالت آنلاین توانست رکورد ان را بزند و تا قبل از بازی پابجی هیچ بازی دیگر نتوانسته بود رکوردهای این بازی را بشکند. دلیل این توضیحات این بوده است که به دلیل اینکه جریان مسابقات اینترنشنال هستیم خواستم به این مورد هم بپردازیم که دلیل اینکه این بازی موردتوجه قرارگرفته است دقیقاً چیست و چرا این بازی اهمیت بالایی دارد.

اما کمپانی ولو که دقیقاً سال گذشته هم دو قهرمان جدید برای بازی Dota 2 معرفی کرده بود که نام آن‌ها استروک و مارس بودند و توانستند یک مورد بسیار عالی برای بازی Dota 2 به‌حساب بیایند و دوباره شور و اشتیاقی برای بازی کردن دهند. اما حالا و طبق اخباری که منتشرشده است این کمپانی در روز چهارم مسابقات اینترنشنال ۲۰۱۹ یک تریلر جدید و کوتاه و جذاب به نمایش گذاشت و قهرمان جدیدی را به نام اسنپ‌فایر معرفی کرده است و بخش‌هایی از او را هرچند خیلی پنهان در این تریلر به نمایش گذاشته است.

این قهرمان جدید بازی Dota 2 در این تریلر یک زن گابلین اژدها سوار پیر و آتش افکن است که در تریلر معرفی‌شده ما بخش‌های مختلفی را از این شخصیت دیدم و به نظر می‌آید که با قهرمانی بسیار عالی و جالب و جذاب روبه‌رو هستیم و قرار است این قهرمان جدید بازهم شور و اشتیاقی جدید در بازی Dota 2 به وجود بیاورد و همچنان باعث این شود که ما به تجربه‌ی بازی Dota 2 بپردازیم.

این شخصیت جدید قابلیت‌های زیادی دارد که در این تریلر به نمایش درآمده است و موارد جذابی را دارد که شما می‌توانید در این تریلر تماشا کنید و از آن لذت ببرید. اگر از افرادی هستید که علاقه‌مند به بازی Dota 2 هستید حتماً این تریلر از بازی Dota 2 و معرفی شخصیت جدید Dota 2 می‌تواند بسیار برایتان جذاب باشد و شمارا چنان به وجد بیاورد که در پوست خود نگنجید.

همچنین امیدواریم که همیشه قهرمان‌هایی جدید برای بازی Dota 2 منتشر شود که این بازی همیشه دلیلی برای بازی کردن داشته باشد و بتوان هر وقت به سراغ ان رفت.

همچنین باید بگویم که قهرمان‌بازی Dota 2 اسنپ‌فایر در پاییز این سال به این بازی خواهد آمد و به نظر می‌رسد زمان زیادی به آن باقی نمانده است و می‌توان این قهرمان جدید را تجربه کند و از آن لذت برد.

منبع
https://www.joindota.com/en/news/85424-new-hero-reveal-at-ti9-meet-snapfire
با الهام از وبسایت های دیگر
[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)

نمره یاب