آسمان‌ها را به میدان جنگ بدل کرده‌اند و ما نیز خواهیم جنگید: بررسی بیشتر بازی The Falconeer!

چندی پیش طی مراسم بزرگ و عظیم State of Play شرکت Sony، ما به یک بازی خیلی زیبا و خارق‌العاده پرداختیم. اثری مستقل که با وجود اینکه توسط گروهی کوچک ساخته شده بود، بی‌نهایت زیبا و جذاب بود با فضایی که چشم را خیره می‌کرد. نام این عنوان The Falconeer بود و این بازی اثری بود که توجه همه‌ی طرفداران صنعت Indie گیم‌ها را به خود جلب کرد و به راحتی به یکی از عناوین مورد علاقه این جامعه تبدیل شد. حالا به نظر می‌رسد که هر روز به زیبایی این بازی بیشتر و بیشتر اضافه می‌شود. از هرچیز که بگذریم، چه کسی نمی‌خواهد که سوار بر یک پرنده‌ی عظیم‌الجثه، به نبرد با موجودات فانتزی، اژدها، سفینه‌های آسمانی، و هر آن چیز که اسمش Razor Beetle است برود؟ ما می‌خواهیم و احتمالاً شما نیز می‌خواهید. آخرین چیزی که از بازی مستقل The Falconeer شنیدیم در جشنواره‌ی State of Play بود اما به نظر می‌رسد که مسیر زیادی را از آن زمان طی کرده است و با ظاهر و گیم‌پلی بسیار بهتری بازگشته است. این بازی را می‌توانید به لطف سازنده‌ی آن، در حال اجرا مشاهده و تماشا کنید.

آسمان‌ها را به میدان جنگ بدل کرده‌اند و ما نیز خواهیم جنگید: بررسی بیشتر بازی The Falconeer! آسمان‌ها را به میدان جنگ بدل کرده‌اند و ما نیز خواهیم جنگید: بررسی بیشتر بازی The Falconeer!

 

این بازی به صورت یک عنوان مبارزه‌ی هوایی کلاسیک با یک پیچش Aerobatic توصیف شده است که بر روی قابلیت‌های خاص یک موجود زنده نسبت به یک هواپیما تمرکز دارد که ایده‌ی نوینی محسوب می‌شود. این پرنده می‌تواند بچرخد و رول کند، شیرجه برود، معلق بزند، آن هم به هر جهتی که می‌توان نگاه کرد. دیدن این قابلیت واقعاً چشم‌نواز است. بازی The Falconeer حول محور یک داستان رمزآلود در یک جهان Open World با نام Ursee رخ خواهد داد، که شخصیت اصلی برای فرقه‌ی خود کار خواهد کرد، تصمیم می‌گیرد که ثروتمند و قدرتمند باشد یا اینکه فقیر و بیچاره، یا شاید هم همچون دزدان دریایی تبدیل به ارباب دنیای خود شود. آقای Tomas Sala طراح سازنده‌ی بازی The Falconeer می‌باشد که در آمستردام ساکن است. به نظر می‌رسد مناطق نزدیک به هلند به جایی برای مشاهده‌ی طراحی خاص بازی‌ها تبدیل شده‌اند. از سازنده‌های بزرگی مثل Guerrilla Games گرفته تا سازنده‌‌های ابر Indie همچون شرکت Sokpop Collective. شما می‌‌توانید با مراجعه به سایت اصلی بازی The Falconeer یا مشاهده‌ی صفحه‌ی Steam بازی The Falconeer، اطلاعات بیشتر در مورد این بازی کسب کنید. چراکه این عنوان برای کنسول‌های Xbox و WINDOWS امسال عرضه خواهد شد.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)